Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
problem z dokumentami chart - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: problem z dokumentami chart (/showthread.php?tid=21339)



problem z dokumentami chart - chart by sylwek - 28-12-2013 15:52:23

Siemka wszystkim mam taki problem poniewaz 5 miesięcy temu złapała mnie policja i zabrała mi dowód za brak oc.Kara jeszcze nie przyszła a rodzice namawiają mnie na nową rame z dokumentami czy nie dało by sie tylko wymienic tej główki która ma nr ramy bo mam nową instalacje elektryczną położoną i nie chce mi sie znów zakładać


RE: problem z dokumentami chart - LukaszzT1 - 28-12-2013 15:55:59

Nie lepiej zapłacić OC i mieć z głowy??


RE: problem z dokumentami chart - chart by sylwek - 28-12-2013 16:00:38

no niby też bym tak zrobił ale ten policjant mógł wyrzucić te dokumenty do szafki żebym nie jeździł a jak będę chciał odebrać dowód to wyśle to do Bydgoszczy i będzie kara

albo je wysłał czort go wie


RE: problem z dokumentami chart - Amanssy - 28-12-2013 16:14:27

Nie ma prawa przetrzymwać dokumentów od nie swojego pojazdu.Najprościej opłać a w razie czego zapłać ten mandat w myśl powiedzenia "Za nie manie się płaci".


RE: problem z dokumentami chart - chart by sylwek - 28-12-2013 16:19:52

no dobra ale jak bym chciał wymienic dokumenty to tom rórke z nr da sie wyciągnąc czy trzeba całom ramę


RE: problem z dokumentami chart - MIREK.M2 - 28-12-2013 16:40:50

(28-12-2013 16:19:52)chart by sylwek napisał(a):  no dobra ale jak bym chciał wymienic dokumenty to tom rórke z nr da sie wyciągnąc czy trzeba całom ramę

tylko kupić rame albo przebić numery


RE: problem z dokumentami chart - Amanssy - 28-12-2013 16:57:04

Jak się uprze to wspawa nową główkę,ale jeśli nie zróbi tego dobrze to może się źle skończyć.Ogółem to igranie ze własnym zdrowiem,przód może ci odjechać,złamać itp.Lepiej jak już się upierasz to zmień całą ramę.


RE: problem z dokumentami chart - stqc - 28-12-2013 17:03:33

Ramy były spawane w "formach spawalniczych" i tam były ustawiane i spawane, a ty tego nie masz, podczas spawanie Ci się odkształci i będzie źle ogólnie jest to najgorszy pomysł jaki słyszałem w tym roku i chyba całym życiu dotyczącym tematyki Rometów best

Trzeba było odrazu opłacić OC i mieć spokój, a czekać pół roku, przełóż ramę i nie spawaj główki, co z tego że masz nową instalacje, to nie jest powód, instalacja 2-3h i zrobiona.


RE: problem z dokumentami chart - chart by sylwek - 28-12-2013 17:12:57

poczekam do lipca jak kara nie przyjdzie przekładam rame i jade zarejstorwac na siebie nawet bym nie myślał spawac ramy bo u nas są rózne drogi raz ładny asfalt a raz dziury i bez droze temat mozna zamknąc dzięki pozdrawiam.
Temat do zamknięcia.