Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Cztery kółka (/forumdisplay.php?fid=165)
+--- Wątek: Polonez caro 1996r. L98 by mlody (/showthread.php?tid=20833)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Damian0 - 05-04-2014 15:41:36

Bardzo ładnie się prezentuje Smile A nad ospolierowaniem orciari do niego myślałeś? ;P


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Przemi998 - 05-04-2014 15:44:00

Piękny poldek odwaliłeś kawał dobrej roboty Smile


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 05-04-2014 16:01:42

myślę nad orciari ale tylko na zderzaki ale niechce go schrzanić tymi dokładkami zobaczymy co wyjdzie jak narazie niechce nic na siłę (kasy niemam Tongue )

a co do postu jakie mam fotele to są IG standard ale szukam akupresury ale zobaczymy co wyjdzie z tym jak narazie cieszę sie z tego co mam Tongue


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Damian0 - 05-04-2014 16:14:59

Na zderzakach najlepiej wygląda, bo te na drzwi i w dodatku jak jest czarne to nie za ładnie to wygląda według mnie Tongue


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Bartek - 05-04-2014 16:36:02

Widać, że coś działasz przy swoim Polonezie. Po lewej stronie widać, że lakier nie jest idealnie dobry ale ważne, że nie widać tej cudownej rudej która jak zwykle musi się pojawić.
Powiem Ci, że kolor masz bardzo ładny. Tylko te czerwone paski na zderzakach i to coś na tylnej klapie psuje efekt ale to moje zdanie. Najważniejsze, że Tobie się podoba Wink
Podgrzewane siedzonka działają ?


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 05-04-2014 18:43:42

siedzonka będą działać jak będą maty grzewcze ale już wiązka jest podpięta pod przełaczniki tak więc tylko czekać na maty


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Bartek - 05-04-2014 21:52:10

Maty dedykowane do poloneza czy dobierasz z innego auta ?


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 06-04-2014 00:30:55

są do kupna dobre maty uniwersalne za 99zl komplet na jeden fotel tzw. siedzisko-oparcie


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Tłumek - 06-04-2014 09:04:40

Inter groclin akupresura ciężko dostać wiem coś na ten temat ale życzę powodzenia w poszukiwaniach Wink


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Bartek - 06-04-2014 09:39:03

Myślałem, że więcej za sztukę wołają. Cena jest w sam raz Wink
Co do Groclinów jak bd szukał wytrwale to i znajdzie Wink

Powodzenia w spełnianiu marzeń Wink


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 23-07-2014 14:05:51

Czas tu cos napisac .
-kupilem klimatyzacje prawie kompletna za 183zl z przesylka brakuje wiazki elektrycznej oraz chlodnicy klimy ale to mysle ze sie dosztukuje z czasem niewiem czy klima jest sprawna ale zapewniano mnie ze wszystko sie kreci jak powinno tak wiec wszystko wyjdzie w praniu
-powoli koncze remont blacharski poloneza ale niestety wczoraj skrecilem noge i bede ja mial w gipsie przez 2tygodnie tak wiec niedokonczylem tego wyspawywania a juz tylko w 2miejscach mam do wyspawania go no cóż zrobi sie go jak sie wykuruje Smile
-zamienilem kolektor wydechowy na kolektor od gsi przy okazji przerabiajac go zeby wkrecic stara oslone kolektora wydechowego ale niestety polonez zaczął dziwnie głośno chodzić niestety niesprawdze tego dlaczego glosno chodzi przez moja zwichnięta nogę
-zamontowalem blokadę skrzyni biegów starego typu teraz tylko potrzebuje przyciskow el szyb od minusa (jak ktos mam na sprzedaz takie przyciski niech napisze na pw , podstawki na przyciski niechce bo mam ich juz ze 4 na stanie Smile )
-zakupilem lusterka cromodora ktore beda przerabiane na elektryczne Smile
-oraz zakupilem kilka innych drobiazgow juz sam niewiem jakich jakies obudowy halogenow , gume podlogi bagaznika z napisem polonez i inne ktorych juz sam niepamietam Smile

no to kilka fotek zeby niebylo ze tylko pisze Smile



niestety zdjecia są cienkie bo robione w garażu :/


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - Bartek - 23-07-2014 18:29:01

Właśnie czekałem na jakiś aktual. Grubo lecisz z doposażeniem Poloneza.
Ta kierownica wygląda bardzo fajnie. Maty od grzanych podłączyłeś czy leżą i czekają na montaż ?
A co do klimy to nie da rady przeszczepić chłodnicy z innej fury ?


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 23-07-2014 18:45:00

To tak Kiera jest do obszycia maty musze kupić alejak narazie ssą ważniejsze sprawy jak kupno farby która będzie.kupowanie w następnym tygodniu kupie drogi komplet foteli niepodarty i do nich kupie maty ale jeszcze przed zimą to będzie zrobione bo juz niedużo do 18zostało.mi a prawko przed zimą będę miał tak.wiec w zimę się nieraz przyda to ogrzewanie pupci Smile
Co do.chłodnicy napewno się da z czegoś.innego ale jeszcze niedawno.na allegro widziałem chłodnice nową starego typu do poldka za 189zł tak więc albo ta chłodnica wyjdzie znowu na sprzedaż albo będę dopasowywac z czegoś prawdopodobnie z jakiejś Kia albo niewiem z czego pomyśli się na następny rok myślę że już napewno będzie Chodzi ta klima


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - jurek_j - 23-07-2014 20:36:24

Czy ja dobrze widzę? Tylna klapa podparta żółtym klinem z FSO? Masz fotki tego osobno?

Puchę dolotu/filtra powietrza przerabiałeś, czy jeździsz z zj...nym termostatem powietrza?


RE: Polonez caro 1996r. L98 by mlody - mlodyfso - 23-07-2014 21:59:17

co klocek z fso pierwsze słyszę choć coś może w tym jest bo jak kopiłem tego poldka to leżały one w bagażniku tak pisze w liczbie mnogiej bo były 2 w bagażniku może coś w tym jest jak sie wykuruje to specjalnie dla ciebie zrobię foto bo ja osobiście nic specjalnego w nich niewidziałem

a jeśli mówisz o puszcze dolotu znaczy się to czarne coś przy obudowie filtra to to chyba jak już z fabryki wyjeżdżało to było rozwalone dlatego mam wkręconego na chama wkręta żeby był zawsze otwarty