Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
warto inwestować czy lepiej sprzedać - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: warto inwestować czy lepiej sprzedać (/showthread.php?tid=20251)



warto inwestować czy lepiej sprzedać - shark128 - 12-11-2013 23:45:42

witam wszystkich kolegów. Mam male pytanko a dokładniej proźbe o wyrażenie opinii Smile Mam silnik 019 złożony do połowy a mianowicie skrzynia brakuje mi kolo zębatego przekładni stałej i automatu zmiany biegów, reszta na pierwszy rzut oka jest. i teraz mam pytanie jest sens zamawiać resztę części złożyć silnik i później go sprzedać czy w tym stanie jaki jest sprzedać?
bo co do motorynki mam już inne plany.
nie miał bym problemu ze sprzedażą tego silnika po skompletowaniu i sprzedaniu ?


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - Semmao - 13-11-2013 00:14:04

019 to fajny silnik ciężko powiedzieć czy warto inwestować. Na pewno sprawny i kompletny pójdzie za dużo więcej. Twój sprzęt, Twoja decyzja.


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - shark128 - 13-11-2013 00:20:54

a za jaka cen później mógłbym go sprzedawać z gaźnikiem


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - sk52 - 13-11-2013 00:54:24

Moim zdaniem jak jest kompletny sprawny i po malym remoncie to z 250zl powinien być warty


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - shark128 - 13-11-2013 17:42:44

już w tym monecie skrzynia została złożona oczywiście nowe uszczelniacze i wal oryginalny bez luzów cyl tłok i pierścienie w bardzo dobrym stanie wszystko oryginalne. widać ze silnik nie zrobił dużo kilometrów skrzynia w stanie bardzo dobrym.wiec chyba podejmę się dalszej naprawy usprawnienia i sprzedaży. a w planach motorynka z chińskim silnikiem 4biegowym Smile


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - ziman1998 - 13-11-2013 18:02:32

Oh God Why? Czemu przerabiasz ten piękny sprzęt?


RE: warto inwestować czy lepiej sprzedać - shark128 - 13-11-2013 20:18:02

szczerze mówiąc to chyba już mi się znudziła tak klasyczna male osiągi. tym bardziej ze już jest po kilku modyfikacjach a chce jej nadać trochę ,,oryginalności" . oczywiście wszystkie części posiadam aby ja przywrócić do oryginału ale to możne w dalekiej przyszłości bo sprzęt zostaje już u mnie nie jest na sprzedaż za żadne pieniądze- taki sentyment