Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang (/showthread.php?tid=20247)

Strony: 1 2 3


Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 12-11-2013 21:59:46

W hajdparku bo tu ruch większy, jak zyskam aprobatę to temat poleci do kosza.

Dziś już mi się oficjalnie znudziło, postanowiłem przedyskutować sprawę podbijania ogłoszeń. Ba, postanowiłem ową umożliwić. Pod pewnymi warunkami. I o tym właśnie będzie dyskusja. Moja propozycja brzmi:

-podbijanie tematu w czasie krótszym niż 1 doba od ostatniego napisanego tam posta - 15 punktów
-jak wyżej w czasie 1-15 dni od ostatniego postu - 10 puntów
-to samo w czasie 16-30 dni od ostatniego postu - 5 punktów
-odświeżenie po miesiącu od czasu ostatniego postu - DOZWOLONE

To ostatnie to szacunkowo da możliwość podbicia postu z czwartej strony w dziale "Sprzedam" i "Kupię"(ruch tam podobny). W dziale "Zamienię" ruch symboliczny.

Co byście powiedzieli na podobne rozwiązanie? Kary niby większe(i to dużo) ale podbicie po miesiącu wydaje się rozsądne. Co Wy na to?


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - MIREK.M2 - 12-11-2013 22:03:48

mi takie coś pasuje, a jeszcze wypadało by przedyskutować odkopy


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - gabriel0 - 12-11-2013 22:09:41

nie wiem czy to trochę nie za długo ale niech się inni wypowiedzą. Ja to nie widzę większej potrzeby jak do 2 tygodni. Wg mnie po 2 tyg można by już było podbić.


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - kamil97 - 12-11-2013 22:12:56

A jutro miałem plany odświeżyć swoje ogłoszenie :F

Dobrze się teraz dowiedziałem a nie po fakcieCool

No to ja jestem za.


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Wojtek3362 - 12-11-2013 22:13:57

Ja również jestem za, w zasadzie to nigdy nie wiedziałem kiedy można w końcu podbić ogłoszenie :F


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Błażej - 12-11-2013 22:14:35

No, tak ze 2-3 tygodnie to spokojnie można


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 12-11-2013 22:15:32

(12-11-2013 22:13:57)Wojtek3362 napisał(a):  Ja również jestem za, w zasadzie to nigdy nie wiedziałem kiedy można w końcu podbić ogłoszenie :F

Do tej pory nie można było wcale. Ale mi się nudzi rozdawanie po jednym punkciku, niektórzy nigdy się nie nauczą.

A jak walnę kilka punktów to się opamiętają.
Moim zdaniem miesiąc ma sens. Czternastego piszesz, piętnastego kolejnego miesiąca możesz podbić, prosta sprawa. W lutym promocja bo krótszyBig Grin

Cztery strony to niewiele.


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Darek1 - 12-11-2013 22:22:29

co znaczy podbijaniem ogłoszeń/tematu bo nie wiem


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 12-11-2013 22:24:52

Darek, Darek, władca szparek. Skąd żeś się chłopaku urwał?

Jest to pisanie posta w celu "podbicia" tematu na pierwsze miejsce w danym dziale(jest tam kolejność po dacie najnowszego posta).


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - fosa - 12-11-2013 22:27:18

a ja mam odmienne zdanie powinno sie podbijac ogloszenia po dobie i to wie kazdy dobry handlarz. A co do odkopow to powinno byc karane Tongue A nie zescie sie guwna uczepili


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Winiar 93 - 12-11-2013 22:36:33

popieram fosę


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - kokosek - 12-11-2013 22:39:06

Jednakże tych ilość punktów karnych jest troszkę za duża, oraz myśle ze jak co dwa tyg odswieżyć to by był gites


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Błażej - 12-11-2013 22:41:35

Tak, co dobę... walnijcie się. Chcecie pisać sobie dla zabawy to na FB do koleżanek


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Semmao - 12-11-2013 22:43:48

I nie mylić podbijania ogłoszenia, od zmiany jego treści jak jeden z naszych pultających się kolegów.

Podbijanie ogłoszenia po dobie to deb**zm. 'dobry handlarz wie' chyba jak robić burdel na forum look: jak się chce handlarzyć, to wyjazd na targ i co 10 sekund drzeć się 'kartoooofleee'!

Sprzedałem dokumenty po dodaniu ogłoszenia pół roku temu bez podbijania - można? Można. Jak się komuś chce.

Po miesiącu podbicie ok - spoko. Jestem za.


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 12-11-2013 22:44:43

(12-11-2013 22:27:18)fosa napisał(a):  a ja mam odmienne zdanie powinno sie podbijac ogloszenia po dobie i to wie kazdy dobry handlarz. A co do odkopow to powinno byc karane Tongue A nie zescie sie guwna uczepili

Właśnie handlarzom i cwaniaczkom ma być pod górkę.

Co do odkopów to oczywiście są karane, ale w granicach zdrowego rozsądku.
Jak ktoś ma coś nowego do powiedzenia w wątku sprzed pół roku to besztać za odkop, czy zbesztać go gdy założy nowy temat bo "taki temat już był..."? No właśnie.
(12-11-2013 22:39:06)kokosek napisał(a):  Jednakże tych ilość punktów karnych jest troszkę za duża, oraz myśle ze jak co dwa tyg odswieżyć to by był gites

Do tej pory kary były niskie i powiem krótko-nie skutkują.