Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Komar - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Romet Komar (/showthread.php?tid=1934)

Strony: 1 2


Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 15:46:30

Przedstawiam wam mojego komarka.
Jest z 1980 roku. Aktualnie rozkręcony, czeka aż trafi do piaskowania.
Tak się prezentował zaraz po przywiezieniu.





A oto kolor na jaki będzie malowany:
[hsimg]http://img20.imageshack.us/img20/8140/1000974s.jpg[/img]
A tak po lekkim obmyciu







Komar został odpalony i rozkręcony na części.








RE: Romet Komar - bartek66977 - 03-10-2011 16:04:01

Papierki masz do niego??? Powodzonka w remoncie Wink


RE: Romet Komar - Dabek333 - 03-10-2011 16:09:57

Komar wspaniały
Tylko kilka zdjec psuje ten kibel co tam stoiSmile


RE: Romet Komar - STRAŻNIK - 03-10-2011 16:33:53

dbaj o niego i życzę ci miłej jazdySmile


RE: Romet Komar - MrF4k - 03-10-2011 20:15:41

komar fajny szkoda ze kolor nie oryginalny


RE: Romet Komar - papi99 - 03-10-2011 20:18:00

No zobaczymy jak po remoncie będzie się prezentował


RE: Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 20:19:28

(03-10-2011 16:09:57)Dabek333 napisał(a):  Tylko kilka zdjec psuje ten kibel co tam stoiSmile

Widzę że poziom forum nic się od początku nie zmienił....


RE: Romet Komar - Tomasso94 - 03-10-2011 20:22:52

Poziom jest na dobrym, wysokim poziomie. Po prostu tak jak na forach kiblarzy tępią Romety, takie samo zdanie mamy my Romeciarze, o wytworach małych chińskich rączek Wink Proste! Big Grin

Są tu ludzie którzy akceptują to i to, a są zapaleńcy poświęceni w 100% Rometowi i tyle. Każdą odpowiedź trzeba szanować równo.

Ktoś mówi źle o Romecie to dobrze, olać to. Ale jak już ktoś o odkurzaczu mówi nie tak to źle? Big Grin


RE: Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 20:43:15

Oj Tomcio, Tomcio.....
Wiesz że mógłbym Ci wiele przykładów przytoczyć co do niskiego poziomu....
Nawet wśród załogi forum...
Nie można po prostu uszanować tego że ktoś woli mieć pewny i szybki pojazd?
Romety bardzo lubię, no ale nie oszukujmy się są mniej praktyczne niż np kible.
A to że ktoś jest ślepo zapatrzony tylko w jedno to znaczy, że jest jakiś ograniczony umysłowo...
Otwórzcie się na coś nowego, a nie tylko wszystko co nie Romet to złe
Kible macie w castoramie.


Ps. To teraz możecie jechać po mnie jak chcecie


RE: Romet Komar - Tomasso94 - 03-10-2011 20:57:00

Uważasz że jestem ograniczony umysłowo, bo lubię Romety, a nienawidzę skuterów?

Romet nigdy praktyczny nie był, i nie będzie. No i co z tego? Żadnego skutera do szczęścia nie potrzebuje, ani żadne chińskie jeździdło nie da mi tyle satysfakcji co Ogar, Komar i inny sprzęt.

Co do poziomu, ludzi tutaj i tak dalej - Forum to głównie zostało stworzone z powodu, iż wszędzie indziej doszła chmara skuterowców, którzy jeździli po Rometach tak, że ta tematyka praktycznie zanikła. Dlatego też tutaj siedzą wszyscy zapaleni posiadacze Rometów, którzy walczą o swoje, i chcą mieć również swoje "miejsce", bez masy gówniarzerii na sedesach, w kółko mówiących o swoich plastikowych spodkach jakie to one świetne nie są, i tak dalej... Dlatego też forum nosi nazwę Chłopcy Rometowcy, a nie Chłopcy Skuterowcy.

Podsumowując: Jest to forum nastawione w 100% na tematykę pojazdów z PRL'u, więc nie ma się co dziwić że wielką pasją większości osób na tym forum jest Romet, Jawa i Simson.


RE: Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 21:06:34

Nie o to mi chodziło.
Dlatego że jest to forum o rometach nie zakładam tematów o swoich skuterach, a mógłbym w nich wiele napisać.
Tylko dla czego w takim razie jest napisane że nie tylko?
O skuterze nic nie napisał, ot tak po prostu znalazł się na zdjęciu. No sorry, nie będę wszystkiego z garażu wystawiał żeby przypadkiem coś się na zdjęcie nie załapało, ale po co od razu komentarze na poziomie przedszkolaka?


RE: Romet Komar - Grzeslaw - 03-10-2011 21:07:54

Super komarek Big Grin Na ten kolor co będziesz malował to chyba jest za jasny. Powodzenia w pracach nad nim.
PS. Ja nic do skuterów nie mam. Mi się osobiście nie podobają ale akceptuje je.


RE: Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 21:09:07

Taki kolor był oryginalnie i na taki będzie malowany ;]
Jak na moje to ten kolor jest baaardzo ładny, w sumie to jeden z ładniejszych w jakich wychodziły.


RE: Romet Komar - Tomasso94 - 03-10-2011 21:10:28

I nie tylko? Odnosi się to do pojazdów podobnych, czyt. Simson, Jawa, Wierchowina, Sachs...

Niektórzy mają alergie na kible, jedni większą, drudzy mniejszą... To nie ode mnie zależy kto co lubi, jak kto do czego podchodzi... Każdy ma swoje zdanie.

Dobra, nie ciągnijmy tego dalej, bo się offtop robi Big Grin Tutaj jest specyficzny klimat nastawienia na wytwory PRL i "tamtych lat", i kible nigdy tutaj nie będą miały łatwo Wink Dlatego jest wiele for w internecie, i każdy wybiera to, które mu odpowiada Wink

Co do tematu to dodam tyle, że ten zielony z podnóżka jest w 100% oryginalny, i mój komar właśnie na taki też będzie mazany Big Grin


RE: Romet Komar - Macej5 - 03-10-2011 21:18:22

Dobra, niema co tu się spierać.
Ja tematu skuterów poruszać nie będę bo komuś jeszcze żyłka pęknie...
Najlepiej Tomek jeśli mogę Cię prosić to usuń posty związane z tym offtopem.


(03-10-2011 21:10:28)Tomasso94 napisał(a):  Co do tematu to dodam tyle, że ten zielony z podnóżka jest w 100% oryginalny, i mój komar właśnie na taki też będzie mazany Big Grin

Masz jakiś kod tego lakieru czy coś?