Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Forumowe konkursy (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie (/showthread.php?tid=19230)



Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - nie_mientki - 02-10-2013 02:11:54

Przypominam:

Za głosowanie na siebie dyskwalifikacja!


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - Legwan1989 - 03-10-2013 17:38:07

Tak patrze ze troochę lipa z tymi konkursami, ale w sensie dla głosujących osob. Chcąc oddać głos musze to zrobić w ciemno lub szukać w poprzednim temacie konkretnego zdjęcia.
Do każdego zgłoszonego uzytkownika pownien być jakiś link do jego konkursowego zdjęcia lub nawet miniatura


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - nie_mientki - 09-10-2013 12:52:04

(03-10-2013 17:38:07)Legwan1989 napisał(a):  Tak patrze ze troochę lipa z tymi konkursami, ale w sensie dla głosujących osob. Chcąc oddać głos musze to zrobić w ciemno lub szukać w poprzednim temacie konkretnego zdjęcia.
Do każdego zgłoszonego uzytkownika pownien być jakiś link do jego konkursowego zdjęcia lub nawet miniatura
Dwa kliknięcia (dosłownie) i jesteś w odpowiednim temacie.
Dalej za dużo roboty, czy jak? Link podawać do tematu? Bez sensu.

Miniaturki-fajnie, fajnie. Masz na to czas? Szperać po kilkunastu(czasem kilkudziesięciu) tematach, wybierać najlepsze zdjęcia, konsultować z uczestnikami które wybrać. Potem ktoś zechce zmienić, innemu się odwidzi i co? Użerałbyś się? Bo ja wolę uznać że są tu poważni ludzie których nie przerasta dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem na myszce.


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - Legwan1989 - 23-01-2014 15:29:50

oo, dopiero zauważyłem że ktoś odpowiedział Big Grin

Mówisz że dwa kliknięcia ? Więc wytłumacz łopatologicznie w jaki sposób?

Mam teraz otwartą tą kartę i co najwyżej musiałbym otworzyć w drugiej temat ze zgłoszeniami. Wiem ze to dużo pracy dla głosującego nie jest, ale i tak dosyć zagmatwane, trzeba byc na bieżąco w tematach użytkowników. Tez nie wymagam byś Ty (czy kto tam tym się zajmuje) poświęcał od groma czasu na przygotowanie tej ankiety.

Po prostu podsunałem pomysł, bo tak by było wygodniej. A wystarczy link do zgłoszenia (do postu ze zgłoszenia). A nie jakieś tam wybieranie zdjęcia itp - to juz robi sam uczestnik konkursu w zgłoszeniu Bo jak się domyślam i tak większość robisz na zasadzie "kopiuj-wklej"

Jako pierwszy we wrzesniu 2013 zgłosił się Quake96 więc pojdzie jako przykład Tongue

Quake96 - Romet Ogar 200

lub po prostu:
Quake96 - Romet Ogar 200
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=18611&pid=236632#pid236632

czy tak by nie było lepiej ?


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - nie_mientki - 23-01-2014 15:39:45

(23-01-2014 15:29:50)Legwan1989 napisał(a):  Mówisz że dwa kliknięcia ? Więc wytłumacz łopatologicznie w jaki sposób?
Domyślam się że nikt nie pracuje na IE.
Jeśli jesteśmy w temacie z głosowaniem:
-klikamy scrollem w link do działu "Forumowe konkursy"-otwiera nam się w nowym oknie(to jest kliknięcie pierwsze)
-temat ze zgłoszeniami jest zaraz na wierzchu więc nawet szukać nie trzeba(to jest kliknięcie drugie)
I tak oto po dwóch kliknięciach jesteśmy w temacie pełnym zdjęć.


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - Legwan1989 - 23-01-2014 15:48:41

no ok, da radę Tongue
ale i tak większości nie będzie się chciało szukać i sprawdzać i tylko zorientowani w temacie zagłosują.
A powyższy sposób wcale zły nie jest, chyba że to tylko moja opinia. Nie wiem co o tym sądzą inni..


RE: Romet Miesiąca [Wrzesień 2013] - głosowanie - dominik1997 - 26-01-2014 11:17:14

w 1 poście mógł byś zrobić zdjęcie i nick uczestnika dla mnie nie było by z tym problemu bo wchodzisz w strone zgłoszeń i kopiujesz link jaki on wstawił i po robocie Big Grin