Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy (/showthread.php?tid=19220)



Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - KomarekBp - 01-10-2013 15:31:50

Witam.Piszę jeszcze raz,ponieważ nwm jak złożyć te sprzęgło tzn:Czy mógł na tym schemacie napisać mi jak się co pokolei składa bo nwm czy to robie dobrze.Aa i czy można zamienić na zabierak dolno grzbietowy-tzn teraz jest przedstawiony górno bo ja mam górno a czy się nic nie stanie ze skrzynią albo ze sprzęgłem jak zamienie na dolno.Pozdr Tongue I jeszcze mam pytanie czy te sprzęgło jest do s38 bo ja mam silnik kwadrata 2biegowego z biegami w rączce.Na początku myślałem że to od s38.


RE: Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - szopen45 - 01-10-2013 16:34:38

Sprzęgło jest takie same Wink zabieraki możesz też zmieniać Wink a na schemacie widać wszystko jak złożyć Wink


RE: Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - KomarekBp - 03-10-2013 13:42:19

Czyli się nic nie stanie ??? aha jak zmienie zabierak a z tym pierścieniem to gdzie wsadzić??


RE: Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - Mysiu - 03-10-2013 13:45:20

Do rowka w zabieraku. Zabierak musisz poprawnie zamontować. Ma się on "ślizgać" po koszu.


RE: Sprzęgło-Jak złożyć?? 2Biegowy - kokosek - 03-10-2013 17:29:28

Przepraszam za Oftop. Ale czy kupując nowe tarczki musze je docierać (Oo) wcześniej chodzilo bez podkładek itd teraz bez nich to wgl nic nie robi a z podkładami tak jakby delikatnie wysprzegla choć dalej ciągnie z biegu