Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[P] ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [P] ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika (/showthread.php?tid=18221)



ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - eater - 26-08-2013 16:06:02

Witam

Jestem nowy na tym forum ale ogarka (88r czeski) juz mam od dwoch lat, przywiezionego z czech.

Mam maly problem z zakupem przednich lagow (jeden juz jest letko wykrzywiony) i przez co mam bardzo twarde zawieszenie przod, albo nawet juz nie pracuje wogole.

Oraz jak ktos ma na zbyciu felge przod, poniewaz mam zniszczona otoczke ktora wchodzi pod obudowe hamulca, i swiszcze przy 50km+ predkosci.

Do tego dochodzi juz mocno zuzyty naped licznika przy kole, nie idzie odczytac poprawnej predkosci.

Czesci oczywiscie tez moge odkupic za rozsadna cene, czym lepszy stan tym lepiej.

Nie musza byc konkretnie z tego modelu ale zalezy mi aby pasowały.
Najlepiej z okolic Gliwic to bym osobiscie odebral je.
Ewentualnie jak ktos wie gdzie to zakupic to tez prosze o info.

Z gory dziekuje za pomoc


RE: ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - bykuu - 26-08-2013 19:59:33

Mam lagi i felga być może też by się znalazła. : )
Całe kompletne przednie zawieszenie - 35zł
Felga jeśli znajdę - 30zł


RE: ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - sawlan - 26-08-2013 22:57:04

ja mam felge za 40 bardzo ładny chrom.
Wspomniałes cos o częściach. Mam części silnikowe i nawet cały silnik. Jak chętny to pw


RE: ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - eater - 27-08-2013 07:28:20

no 10 wyplatka wiec bede go remontowac dalej, wiec kolega bykuu zainteresowal mnie tym kompletnym zawieszeniem, zapewne sie zglosze

co do kolegi sawlan, czesci silnikowe mam. Teraz robilem generalny remont jednego, wstawilem tlok 60 itd, ale na zime mam do poskladania 2 kompletny silnik z zapasem czesci.
Co do felgi to chrom mnie malo interesuje, bardziej mi chodzi o jej stan (szczegulnie srodkowa czesc bo mam bardzo zniszczona)
A chrom bym i tak przemalowal bo nie lubie jak sie blyszczy cos poza lakierem. Dla przykladu pokaze co z swojego ogarka zrobilem

(zdjecie musze lepsze zrobic, ale felgi mam srebrny mat)


RE: ogar 200 - lagi oraz przednia felga 17, naped licznika - sk52 - 27-08-2013 14:42:56

Mam kompletne zawieszenie od ogara 200, do tego felge tez mam. Jestem za granica, wracam 8 wrzesnia do PL jak bedziesz zainteresowany, napisz do mnie na PW.