Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Poznań halo. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Poznań halo. (/showthread.php?tid=17922)



Poznań halo. - vasal - 18-08-2013 11:46:28

Witam wszystkich, kiedyś już zaglądałem na forum (bez rejestracji), a teraz jednak postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Jeździłem do niedawna na odrestaurowanym Romecie Sport, jednak troszkę był dla mnie za mały, teraz odpoczywa w piwnicy. Nie robię za dużo kilometrów na rowerze z braku czasu, za to lubię przy rowerach grzebać. Obecnie najczęściej poruszam się na szosie Koga Miyata (znalazłem fajną, dużą ramę dla siebie, dorzuciłem trochę starego Shimano i śmigam), ostrym jakimś turystycznym (nazywa się Lala Wink ), Romet Sport na razie czeka w piwnicy, aż dorośnie do niego synek, w garażu wisi na Wagant - pamiątka po wujku, ale przerobiony również na ostre, leży też rama Rometa Orkan ze złamanym widelcem, ostatnia nowość to wytargany Romet Universal na kołach 20" dla córki z ramą typu cruiser Wink.
Część zdjęć na:
picasaweb.google.com/vasal77

w folderach rowerowych.

Postaram się podorzucać najnowsze
pozdrawiam

Marcin


RE: Poznań halo. - romeciak - 18-08-2013 11:49:26

Witamy na forum ;-)


RE: Poznań halo. - vasal - 18-08-2013 11:58:12

Choina, jakieś aktualne zdjęcia musiałbym wrzucić, jak już się zameldowałem.
Romet Sport - przed i po, z tym, że aktualnie z przodu są dwa blaty, tylna przerzutka Suntour i łańcuch odpowiedniej długości. Koga niestety też przed złożeniem, teraz już pięknie śmiga.

pozdrawiam

Marcin


RE: Poznań halo. - romeciak - 18-08-2013 12:00:25

Ładne te twoje rowerki ;-)


RE: Poznań halo. - Justyna - 18-08-2013 16:56:40

witamy na Chłopcy Rometowcy Wink


RE: Poznań halo. - Dawid.xD - 18-08-2013 19:51:53

Witamy na forum Smile


RE: Poznań halo. - vasal - 18-08-2013 20:24:49

Dorzucam aktualną fotkę Kogi - dziś zrobioną. A Orkan '94 niestety posłużył do niej za bazę - widelec chyba był zrobiony z sera. Kupiłem go za 100 zeta, wymieniłem opony, owijkę, wyjechałem i przednie koło zaczęło mnie wyprzedzać. Orkana prawie można złożyć, mam wszystkie części, które z niego zdjąłem, brakuje dobrego widelca.



pozdrawiam

Marcin


RE: Poznań halo. - belda1999@o2.pl - 18-08-2013 21:48:58

Witamy na forum Marcin Wink fajne masz rowerki Big Grin


RE: Poznań halo. - Przemi998 - 18-08-2013 22:40:05

Siemanko ! Big Grin