Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Remont - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Remont (/showthread.php?tid=17763)



Remont - kinimod - 13-08-2013 20:01:40

Witam Was wszystkich.
Przeglądam forum od kilku dni usiłując zapoznać się z tym cackiem i użytkownikami Komarka. Ja niestety nie zapytam jak coś się robi i dlaczego mi nie działa. Dostał niedawno od teście mego Komarka chyba z 75r. Stał chyba z 30 lat w garażu. Wiem, że ma zepsute sprzęgło bo tylne koło się nie kręci, bo jest cały czas na biegu i nie odpalał z kopniaka lecz z popychu bo coś było uszkodzone. Mam wielką chęć doprowadzić go do ładnego i sprawnego stanu, ale moja umiejętności zaczynają się i kończą na polerowaniu,malowaniu itp. Na silnikach ani przewodach ani na niczym co jest z mechaniką związane się nie znam.

Moje pytanie dlatego już na samym wstępie brzmi, czy ktoś wie komu warto zlecić naprawę tego motorku w Lublinie lub okolicach. Kto takie rzeczy robi?


RE: Remont - wojbed1 - 13-08-2013 21:26:10

A po co zlecać??? Budowa tych motorowerów jest banalnie prosta, możesz naprawić go sam Big Grin


RE: Remont - patrykkol997 - 13-08-2013 22:05:09

Szukasz pierwszego lepszego poradnika i robisz kapitalke w silniku Big Grin.


RE: Remont - belda1999@o2.pl - 13-08-2013 22:57:02

Te silniki są banalnie proste ale jak nie chcesz tego robić to poszukaj warsztatów gdzie zajmują się naprawianiem skut.erów i innych motocykli napewno by ci to zrobili Wink