Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Części ORAR 200, 205, Chart, WSK 125 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Części ORAR 200, 205, Chart, WSK 125 (/showthread.php?tid=17681)



Części ORAR 200, 205, Chart, WSK 125 - charper - 11-08-2013 13:08:08

Witam, posiadam wiele części do sprzętów wymienionych w tytule, np. Gaźniki, głowice, lampy, zbiorniki paliwa, obudowy silnika, generalnie prawie wszystko. Nie jestem firmą, jest to prywatna kolekcja. Do WSKi mam dwie pary podnóżków (kierowcy), dwie pary półek (mocowań amortyzatorów), manetki gazu, gaźnik na części, głowice i gumę łączącą gaźnik z filtrem powietrza. Rzeczy te chciałbym sprzedać bo u mnie w garażu z czasem popadną jedynie w ruinę, ale zanim to nastąpi mogłoby się wiele rzeczy komuś przydać. Cena naturalnie do uzgodnienia. Kontakt ze mną możliwy poprzez wiadomości prywatne lub lepsza dla mnie metoda mailowa charper1(at[@])windowslive.com

Uwaga, do charta mam jedynie głowice, cylindry, tłumik, nakrętki tłumika, kartery (nieużywane) i boczne kapy silnika (nieużywane).
Uwaga, do charta mam jedynie głowice, cylindry, tłumik, nakrętki tłumika, kartery (nieużywane) i boczne kapy silnika (nieużywane).
Mam też gotowe motorowery ogar 200 i 205 gotowe do jazdy lub do napraw.
Mam też gotowe motorowery ogar 200 i 205 gotowe do jazdy lub do napraw.