Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ (/showthread.php?tid=15209)



Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - jerni - 04-06-2013 20:17:51

Siema,moja jawencja na pełnym gazie przejedzie jakieś 50 m i zaczyna szarpać,dusić i zwalnia aż zgaśnie lub zejdzie nisko i od nowa muszę się rozpędzać,co to może być ???? Pomocy !

Dodam że jest po remoncie,świeca nowa przerwa na niej jest ok,cewka zapłonowa nowa ok,kondensator nowy,gaźnik wyregulowany dobrze paliwo-powietrze itd,filtr powietrza czysty tak samo dzieje się na stożkowym jak i na oryginale.Nie mam pojęcia już co to może być wiecie ????
Na połowie gazu jedzie dobrze cały czas.I nic nie daje regulacja iglicy już zmiejszałem i zwiększałem dawkę paliwa i to samo się dzieje,lewego powietrza też raczej nie łapie.Na luzie wkręca się ok ! POMOCY !!


Z góry dziękii Tongue


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - jerni - 05-06-2013 23:40:41

Pomoże ktoś ????? Dodam że teraz się trochę zmieniło po przejechaniu ok 1km na stałym gazie nagle zaczyna szarpać buczeć i jak dam gazu to tylko buuu i gaśnie,stanę chwilę odpalę i dalej jazda co to moze być ????


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - kamil97 - 05-06-2013 23:52:12

Może paliwo nie dochodzi sprawdź kranik.


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - emil200 - 05-06-2013 23:58:38

Przeczyść kurek paliwa zaworek iglicowy i przede wszystkim to zwiększ poziom paliwa w komorze pływakowej odginając tą blaszkę do góry. Lub też zapchana dysza paliwowa (zastosuj filtr powietrza i paliwa najlepiej nowe)
http://imageshack.us/photo/my-images/59/blaszka.png/


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - Wojta - 06-06-2013 00:04:36

masz odpowietrzenie w baku? Wink


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - jmelnicki2 - 06-06-2013 15:18:54

Sprawdź czy nie masz zapchanego kranika i gaźnika.


RE: Odcina na pełnym gazie - jawka POMOCY ! ;/ - jerni - 06-06-2013 17:13:05

Paliwo dochodzi,dziurka w korku od baku jest,gaźnik czysty wyregulowany git.Na iglicy też tak samo dzieje się na 1 rowku jak i na 4 i na innych