Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Czy w WORDzie można zdać samą teorię? (/showthread.php?tid=14681)



Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - michalbo - 21-05-2013 16:00:05

Hej, mamy z kolegami taki problem. Zaczęliśmy zdawać na kartę motorowerową w szkole. Zdaliśmy część praktyczną, ale teoretycznej nie bo nauczycielka zachorowała i nie będzie jej do końca roku. Nie wiecie czasem czy w WORDzie da się samą teorię zdać? Dzwoniłem do WORD ale tam nikt nie odbiera.


RE: Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - komarinho - 21-05-2013 16:15:55

nie wiem jakim cudem w ogóle pozwolono wam i zdawaliście na kartę motorowerową w szkole, bo w tamtym roku była ostatnia szansa na zdanie jej w szkole. Od tego roku weszły takie przepisy, że kartę motorowerową można zdać wyłącznie w ośrodku szkolenia kierowców, a w szkole nie wolno takiej wydać. Czyli odpowiedź brzmi : kartę motorowerową zdajemy w WORDZIE


RE: Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - kw112 - 21-05-2013 16:19:30

(21-05-2013 16:00:05)michalbo napisał(a):  Hej, mamy z kolegami taki problem. Zaczęliśmy zdawać na kartę motorowerową w szkole. Zdaliśmy część praktyczną, ale teoretycznej nie bo nauczycielka zachorowała i nie będzie jej do końca roku. Nie wiecie czasem czy w WORDzie da się samą teorię zdać? Dzwoniłem do WORD ale tam nikt nie odbiera.

Jak praktyczną? Najpierw się zdaje teorię.

(21-05-2013 16:15:55)komarinho napisał(a):  nie wiem jakim cudem w ogóle pozwolono wam i zdawaliście na kartę motorowerową w szkole, bo w tamtym roku była ostatnia szansa na zdanie jej w szkole. Od tego roku weszły takie przepisy, że kartę motorowerową można zdać wyłącznie w ośrodku szkolenia kierowców, a w szkole nie wolno takiej wydać. Czyli odpowiedź brzmi : kartę motorowerową zdajemy w WORDZIE

Nie koniecznie!
U mnie w szkole też w tym roku będą zdawać na AM, ale jak każdego roku przyjedzie gościu z word-u i będzie egzaminował, tak nawet mieliśmy na kartę motorowerową.


RE: Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - michalbo - 21-05-2013 19:12:03

Bo my zdawaliśmy pierwsze praktykę, dlatego żeby już zacząć zdawać zanim jeszcze weszła ta ustawa. I teraz nie dostaniemy karty, bo nie jest zaliczona teoria. Znaczy dostaniemy, ale dopiero za rok, co dla mnie znaczy, że będę musiał dziadkowi Rometa oddać. Dziadek powiedział, że jak będzie zarejestrowany, a nie dostaniemy karty to sprzedaje skuter i bierze Ogara.


RE: Czy w WORDzie można zdać samą teorię? - Tomasso94 - 21-05-2013 19:43:30

Tak dla ścisłości karty motorowerowej już nie ma. Jest tylko prawo jazdy kategorii AM. Egzamin masz w WORDzie, a dokument wydaje urząd miasta lub starosta. Innej opcji nie ma.