Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Piaskowanie - Bydgoszcz i okolice. ( szukam ) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Piaskowanie - Bydgoszcz i okolice. ( szukam ) (/showthread.php?tid=14013)



Piaskowanie - Bydgoszcz i okolice. ( szukam ) - bocian - 02-05-2013 01:33:03

Witam. Korzystał ktoś może z usług jakiegoś zakładu, warsztatu, gdzie piaskują? Szukam czegoś takiego w okolicy Bydgoszczy. Ew. czy bawił się ktoś z Was w samodzielne piaskowanie? Mam na myśli pistolet za ~ 50zł ?


RE: Piaskowanie - Bydgoszcz i okolice. ( szukam ) - Semmao - 02-05-2013 08:56:31

Lepiej już zapłacić te 150,- zł za piaskowanie i malowanie niż bawić się samemu. Tak przynajmniej wiesz, że zrobią Ci kozacko w bębnie czy tam z czego korzystają. Smile

Jak dziś do mnie paczka z częściami przyjdzie to od razu dziś postaram się je dać do piaskownicy i pieca. Smile


RE: Piaskowanie - Bydgoszcz i okolice. ( szukam ) - bocian - 02-05-2013 09:52:47

Hej. Malować będę sam. Wink Wychodzę z założenia, że wszystko co mogę to robię we własnym zakresie, nie sztuka powierzyć wszystko podwykonawcom Wink Nie zawsze efekt wychodzi taki jakiego byśmy sobie życzyli ale człowiek uczy się na błędach i w końcu dochodzi do wprawy. Nie mówię już o późniejszej satysfakcji Wink