Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? (/showthread.php?tid=13470)



Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - Kewin - 14-04-2013 13:58:30

Siemanko Big Grin kolejne pytanie w niedzielę o tłumik Big Grin
rozmyśliłem się z tą jazdą bez tłumika bije
Chcę kupić nowy jakiś ,,który dodaje moc'' takich opisów na allegro jest dużo więc nie wiem jaki wybrać dobry,solidny i aby dodawał mocy.Chciałbym aby trochę był głośniejszy ale bez przesady Big Grin peace


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - Romet drajwerV2 - 14-04-2013 14:04:41

możesz założyć os simsona i w przegrodzie zrobić kilka dziur. Może odczujesz delikatny przyrost mocy.


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - BartuS - 14-04-2013 14:06:20

Albo jakiś spawak.


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - krajan - 14-04-2013 15:06:55

(14-04-2013 13:58:30)Kewin napisał(a):  Siemanko Big Grin kolejne pytanie w niedzielę o tłumik Big Grin
rozmyśliłem się z tą jazdą bez tłumika bije
Chcę kupić nowy jakiś ,,który dodaje moc'' takich opisów na allegro jest dużo więc nie wiem jaki wybrać dobry,solidny i aby dodawał mocy.Chciałbym aby trochę był głośniejszy ale bez przesady Big Grin peace

sniper normalnie go zastrzelić to za mało...30 min na forum jest ...a on swoje ..Big Grin
(14-04-2013 15:06:55)krajan napisał(a):  
(14-04-2013 13:58:30)Kewin napisał(a):  Siemanko Big Grin kolejne pytanie w niedzielę o tłumik Big Grin
rozmyśliłem się z tą jazdą bez tłumika bije
Chcę kupić nowy jakiś ,,który dodaje moc'' takich opisów na allegro jest dużo więc nie wiem jaki wybrać dobry,solidny i aby dodawał mocy.Chciałbym aby trochę był głośniejszy ale bez przesady Big Grin peace

sniper normalnie go zastrzelić to za mało...30 min na forum jest ...a on swoje ..Big Grin

A tak poważnie szkoda Twoich pieniążków , ile uzyskasz tej mocy więcej.... zmieniając tłumik? Nikt CI NIE ZAGWARANTUJE CZY? KTOŚ OBLICZYŁ JAKĄ MOC BĘDZIESZ MIAŁ WIĘKSZĄ? A ja ufam naszym inżynierom z Rometa którzy dobrali odpowiedni tłumik do danego modelu silnika ...Smile Jak bardzo przypominasz mnie w młodości większa moc większa prędkość ..ha ha takie same miałem dylematy..jak pisze jeden z userów rób na oryginał... pozdrohorseSmile
(14-04-2013 15:06:55)krajan napisał(a):  
(14-04-2013 13:58:30)Kewin napisał(a):  Siemanko Big Grin kolejne pytanie w niedzielę o tłumik Big Grin
rozmyśliłem się z tą jazdą bez tłumika bije
Chcę kupić nowy jakiś ,,który dodaje moc'' takich opisów na allegro jest dużo więc nie wiem jaki wybrać dobry,solidny i aby dodawał mocy.Chciałbym aby trochę był głośniejszy ale bez przesady Big Grin peace

sniper normalnie go zastrzelić to za mało...30 min na forum jest ...a on swoje ..Big Grin

A tak poważnie szkoda Twoich pieniążków , ile uzyskasz tej mocy więcej.... zmieniając tłumik? Nikt CI NIE ZAGWARANTUJE CZY? KTOŚ OBLICZYŁ JAKĄ MOC BĘDZIESZ MIAŁ WIĘKSZĄ? A ja ufam naszym inżynierom z Rometa którzy dobrali odpowiedni tłumik do danego modelu silnika ...Smile Jak bardzo przypominasz mnie w młodości większa moc większa prędkość ..ha ha takie same miałem dylematy..jak pisze jeden z userów rób na oryginał... pozdrohorseSmile


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - Romet ogar 023 - 16-04-2013 21:19:35

Jak masz oryginalny od ogara 200 to odłóż na bok środkową przegrode albo wykonaj własną wedle uznania i eksperymentów z głośnością silnika. 8-)


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - lada97 - 16-04-2013 21:23:45

Ja też na początku chciałem by ryczało, pojeździłem trochę na rurce z nakrętkami w środku :F ryczało to troche i mi przeszło (ale fajnie prykał Big Grin) jak chcesz to wywal wkłady z tłumika i trochę pojeździj to ci przejdzie to.


RE: Nowy tłumik do Rometa ogara 200 ? - bartek66977 - 16-04-2013 22:45:22

E tam nie ma co dla mnie za głośny jest nawet na org tłumiku Undecided