Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Mam iść sobie z tego forum ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Mam iść sobie z tego forum ? (/showthread.php?tid=12181)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Semmao - 07-03-2013 18:45:43

Nie powinno się obrażać i traktować userów, którzy faktycznie wnoszą jakiś kontent na forum swoją wiedzą i doświadczeniem, jak trzynastolatków z pierwszym Ogarem, którzy wiedzą wszystko i mają swoje zdanie o wszystkich na forum, łącznie z weteranami już po 2 postach na liczniku - przykładem takiego zachowania jest chociażby opinia Icey'a z postu #4, który w ogóle nie powinien zabierać głosu jeśli nie ma nic do powiedzenia. Konstruktywna krytyka i wyrażanie swojego zdania nie powinno być karane, nawet jeśli komuś to nie leży. Inaczej to forum zejdzie na psy i zostaną tu same dzieciaki z przedziału wiekowego 12-16, a głównym życiem forum będą TRUDNE SPRAWY i to jak Ola mnie nie kocha i się śmieje z mojego Ogiego...

Sytuacja nieprzyjemna, ale jak dla mnie to Błażej jest jedną z niewielu tu wartościowych osób, która faktycznie coś wnosi swoimi postami, spostrzeżeniami i pracą przy sprzęcie. I na pewno jest jedną z ostatnich osób, która powinna to miejsce opuścić.

Doskonale go rozumiem bo na przełomie listopada i grudnia też miałem taką sytuację, że banda kretynów mnie obrażała i chciałem to rzucić i nie wracać, na szczęście trochę się ogarnięto, a ich niki przekreślono. Oby i tym razem zadecydowano na korzyść forum, bez osobistych wycieczek.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Norbi96 - 07-03-2013 19:01:26

(07-03-2013 18:45:43)Semmao napisał(a):  Doskonale go rozumiem bo na przełomie listopada i grudnia też miałem taką sytuację, że banda kretynów mnie obrażała i chciałem to rzucić i nie wracać, na szczęście trochę się ogarnięto, a ich niki przekreślono. Oby i tym razem zadecydowano na korzyść forum, bez osobistych wycieczek.

Widzicie ? Jakieś 12 latki które wiedzą najwięcej obrażają porządnych ludzi takich jak Semmao. Dużo wie np. na temat prawa i prawie by odszedł z forum przez dzieciaki których już na szczęście nie ma ale najlepiej mieć to gdzieś i czepiać się tych którzy coś wnoszą do życia forum.

Od czasu kiedy tu zaglądnąłem 1 raz (bo wchodziłem tu dużo wcześniej niż data rejestracji) wiele się na forum pozmieniało. Wchodziłem tu, bo lubiłem oglądać relacje z remontów, dla mnie to było coś bo nie myślałem, że sam kiedyś będę mógł tak zrobić. Teraz na forum przeważają wiekowo dzieci w dosłownym tego słowa znaczeniu którzy mają problemy z "laskami" i gimbazjalnymi ciążami bądź bilansem. Czemu nie zbanujecie typowych spamerów których nikt nie lubi (nie wymienię nicku ale każdy wie o kogo chodzi) ? Takie dziecko wie coś na temat remontów albo prawa ? Ktoś napisze, że nie ma iskry to zaraz odp. "wymień świecę" i 5 postów pod nim, "tak jak kolega wyżej" facepalm


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 19:04:54

Nie ma co juz ciagnac tego tematu, ja jestem za jego zamknieciem, bo juz chyba kazdy powiedzial co wie i co sadzi.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - dave123q - 07-03-2013 19:05:53

Temat trochę jak melodramat fakt, ale Błażej pomaga na forum, pomógł również i mi, tak więc ja zagłosowałem na Nie. Nie jest to koleś w stylu "przeczyść kranik, wyczyść gaźnik" (wiadomo o kim mowa) tylko napisze co i jak. Także bez spin Błażej, olej to i zostań Wink


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - wojtekr35 - 07-03-2013 19:28:53

Semmao i Norbi mają 101% racji...


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 19:32:21

Tak, mają racje, ale tam gdzie kończy się konstruktywna krytyka i wyrażanie swojego zdania, tam zaczyna się chamstwo. Trzeba mieć wyczucie.

Tyle w temacie, zamykam. Chyba że coś to PW.