Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Mam iść sobie z tego forum ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Mam iść sobie z tego forum ? (/showthread.php?tid=12181)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 17:50:30

Teraz Ci się mój dawny sport nie podoba ?


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - tramwajarz - 07-03-2013 17:53:36

(07-03-2013 17:50:30)Błażej napisał(a):  Teraz Ci się mój dawny sport nie podoba ?

Napisałem to dlatego że nieraz poprostu jak się komuś spodobał twoje perfekcyjne renowacje to plus leci ,same reputacje na tym forum faktycznie mogły zostać usunięte,bo nieraz więcej sporów robią


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 17:54:10

stqc, nie masz pojęcia za co ten warn i o co chodziło, to po cholerę się udzielasz? Powtórzę jeszcze raz. Regulamin jest po to aby go przestrzegać, a za jego nieprzestrzeganie wszyscy są karani jednakowo.

Błażeju, ty oczekujesz jakiejś taryfy ulgowej? Czy o co Ci chodzi? Dowartościowuje Cię takie napinanie? Ktoś tu napisał że mamy się zająć 12 latkami - no i w tej chwili mam właśnie takie uczucie. Z tego co pamiętam jak "opuściłeś" forum po raz pierwszy, od razu założyłeś multikonto. Teraz dostałeś zasłużone ostrzeżenie, to znów płaczesz. Może następnym razem weź się zastanów jeszcze raz i przeanalizuj swoje wypowiedzi, bo odzywki typu

» Błażej - 06-03-21:09 -- leję na Ciebie rusku

do moderatora który zwrócił Ci uwagę na bluzganie nie są na miejscu. Zachowujesz się jak typowy, rozwydrzony gimnazjalista. Jeśli próbujesz tym do czegoś dojść, to raczej nie w tą stronę się kierujesz. Tak zaciekle walczyłeś o inny regulamin, inne zasady karania, bardziej surowe... I co, znów ktoś krzywo paluszek trzyma to masz pole do popisu? Szkoda gadać...


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 17:57:08

Pierwsze słyszę o jakimś multikoncie, no ale niech będzie


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - jawomaniak - 07-03-2013 17:57:33

zostań bo pomagasz


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 17:59:39

Odświeżę Ci pamięć.

Użytkownik Lorrenzo, mówi Ci to coś? Bo mi wiele, i Tobie na pewno też. Przypomnę Ci jeszcze pewne słowa:

Lorrenzo napisał(a):Chyba tak. Warto było mnie wywalać aby za godzinę wprowadzić nowy regulamin ? Warto było buntować przeciw tylu userów ?
Pół na pół. Ja tu zostanę. Ja nie odejdę i nie odpuszczę. Jak mi nie odbanujesz konta Błażej to będę Lorrenzo

Więc skąd teraz ta rozpacz i wartka akcja z odchodzeniem?


Tak tak moi drodzy. Kolega Błażej jest pomocny na forum i ma wiedzę. Tylko kombinuje, troszkę za dużo kombinuje.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - skowron142 - 07-03-2013 18:01:35

jesteś trochę wku**iający ale pomagasz jeśli byś popracował z zachowaniem to nawet by nie było tego tematu!


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 18:03:50

Hmm fakt, moje konto i nawet zapomniałem o tym
Teraz jak już odejdę to nie wrócę


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 18:07:51

Ja bym proponował tylko zakończenie przedstawień w stylu odchodzę i nie wrócę, a ten moderator jest taki, a ten jest głupi, a mi się nie podoba to i chce tak, no i to też ma tak być jak chcę i koniec bo jak nie to sobie pójdę... i wszystko co pochodne. Wystarczy zmienić tylko trochę swoje podejście do tego wszystkiego, a wszystkim będzie lepiej.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 18:08:47

Wydaje mi się, że przegiąłeś z tym Nigdy i 8 punktów


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 18:13:07

Człowieku. Masz jak na razie ciut ponad połowę skali, poza tym nie jest to ostrzeżenie bezterminowe, tylko po prostu wygaśnie.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - skowron142 - 07-03-2013 18:25:56

(07-03-2013 18:07:51)Tomasso94 napisał(a):  Ja bym proponował tylko zakończenie przedstawień w stylu odchodzę i nie wrócę, a ten moderator jest taki, a ten jest głupi, a mi się nie podoba to i chce tak, no i to też ma tak być jak chcę i koniec bo jak nie to sobie pójdę... i wszystko co pochodne. Wystarczy zmienić tylko trochę swoje podejście do tego wszystkiego, a wszystkim będzie lepiej.

zgadzam się z Tomkiem


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Norbi96 - 07-03-2013 18:36:41

(07-03-2013 18:07:51)Tomasso94 napisał(a):  ...a ten moderator jest taki...

A głosowanie czy Vladimir dalej modem ma być - było.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Quake96 - 07-03-2013 18:38:07

Ja może niewiele mam tutaj do powiedzenia, ale nieraz podobne sytuacje przerabiałem na innych forach.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie współpracy "od nowa". Tj. Spróbujcie się jakoś dogadać i nie wracać do tego co było i nie wykłócać się wiecznie kto jaki był i co zrobił. A ostrzeżenie tak jak pisał Tomek, przecież wygaśnie.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Mikołaj - 07-03-2013 18:45:12

A ja powiem tylko tyle że "nowy" regulamin i wprowadzenie taryfikatora to zasługa Błażeja!!! A teraz gdy dostał zasłużone ostrzeżenia (wyliczone wg. taryfikatora) to się spina i straszy nasz że odejdzie. Nie rozumiem tego człowieka

A przypomnij sobie ile razy jak na czasie zwróciłem ci uwagę żebyś uważał na słowa bo przeginałeś z tymi kur*ami chu*ami itp. to się spinałeś i groziłeś że znowu zrobisz taką zadymę jak ostatnim razem... Ja już niema do twojej psychiki sił ani nerwów więc powiem ci szczerze że wali mnie to.
Z resztą jak odejdziesz to i tak za chwile wrócisz, więc po co ten cały cyrk?