Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Mam iść sobie z tego forum ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Mam iść sobie z tego forum ? (/showthread.php?tid=12181)

Strony: 1 2 3 4


Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 01:36:34

Tak jak w temacie.
Vladimir, że mi nie pasuje to jedno, ale dzisiejsze ostrzeżenie Tomasso z deczka przegięło pałkę. Tornadek się uspokoił, więc innym palma bije
Głosujemy czy mam odejść czy nie, mnie to obojętne. Myślałem do dziś, że moja obecność tutaj ma pomagać userom, ale skoro tak to proszę. Wasza decyzja

Cytat:Naruszone punkty 5, 6, 13 oraz 16 regulaminu (taryfikatora) forum. (+8 punktów) Tomasso94
Na ochłonięcie (+2 punktów) nie_mientki
Post niewnoszący nic do tematu. (+1 punktów) 03-07-2013, 11:09:57 Vladimir
Posty w których zwraca się uwagę innemu użytkownikowi, tzw. zabawa w moderatora [+4 pkt - +6 pkt] (+4 punktów)
za post: RE: Odradzam GlobKurier.pl Nigdy Mikołaj
offtop TORNADO (edycja poziomu - Tomasso94) (+2 punktów) (+2 punktów) Nigdy Tomasso94

Sęk w tym, że połowa z tego to jest dana bez słowa wyjaśnienia. Za co, za którą wypowiedź. Mam tego powyżej uszu. Odchodzę jeżeli ankieta będzie wykaże, że chociaż 20 osób chce abym odszedł


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Kanilox - 07-03-2013 01:43:16

Nie chce bys odchodzil, ale decyzja powinna nalezec od ciebie a nie ankiety.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 01:46:41

Decyzja należy do użytkowników. Ankieta trwa do Niedzieli włącznie


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Icey - 07-03-2013 01:49:32

Osobiście zagłosowałem na NIE, aczkolwiek zdaj sobie sprawe z tego że nie jesteś pępkiem świata i większość osób wali to czy odejdziesz czy nie...


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - kw112 - 07-03-2013 09:07:39

Mi Błażej pasuje.
Pomoże i doradzi.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Winiar 93 - 07-03-2013 09:24:46

Błażej zdecydowanie pomocny
zostań


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - LukaszzT1 - 07-03-2013 10:04:28

Masz zostać bo pomagasz oraz robisz fajne motorki na które miło patrzeć Smile


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - arecki16 - 07-03-2013 10:25:28

motory robisz fajnie i potrafsz pomoc ale za bardzo cwaniakujesz.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - nie_mientki - 07-03-2013 10:27:32

Ziew. Kolejny melodramat na forum.

Nie za bardzo rozumiem w czym problem. Jeśli jest Ci tu aż tak źle, to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Owszem, jeśli odejdziesz, będzie to spora "merytoryczna" strata dla forum, ale cóż z tego jeśli przybywanie z nami i pomaganie forumowiczom nie sprawia Ci żadnej przyjemności?

Ponadto, biorąc sprawę zupełnie obiektywnie, prawie dwie trzecie Twoich punktów przedawni się jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Wystawione przeze mnie w przeciągu 2 tygodni. W porównaniu do innych jest to bardzo ulgowe traktowanie.

W ankiecie nie zagłosuję, bo brakuje opcji "Chciałbym żeby został ale niech robi co chce". Nie zamierzam powielać tego co powiedział Icey, po prostu podpisuje się pod tym i już.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Błażej - 07-03-2013 12:29:34

Jakby nie sprawiało to już dawno by mnie nie było tutaj ani na żadnym innym
Ale zielonym i czerwonym bije palma


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Norbi96 - 07-03-2013 13:39:35

Do tych punktów bez podania za co dostajesz, jest badziewne. Źle się tu dzieje, niedługo zostaną same gimbusy na forum i tyle z tego będzie. Ja chyba nie zagłosuje w ankiecie, bo Błażej czy tu czy na innym, widzę co robisz z motorkami i wiem co się u Ciebie dzieje Wink


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Ogar200 by Ogar - 07-03-2013 13:42:24

Dałem na nie,ale znamy się i na innym forum,więc decyzja do Ciebię należy Smile


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Rudy102 - 07-03-2013 14:18:27

Nie zostawiaj nas z tymi wszystkimi 12latkami.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - Tomasso94 - 07-03-2013 14:30:14

Oj pan Blazejek dostal ostrzezenie i juz dramat. Z Tornado odstawiles ta sama szopke, teraz widze ze z Vladimirem odstawiasz to samo. Pogodz sie z faktem ze to oni tutaj dyktuja warunki a nie ty. Notorycznie lamiesz regulamin forum,to dostajesz za to ostrzezenia. Ponad prawem nie jestes i z tlumu sie nie wyrozniasz i bedziesz traktowany jak inni. A twoje rozpaczanie o odejsciu z forum wogole mnie nie obchodzi, rob co chcesz.


RE: Mam iść sobie z tego forum ? - tramwajarz - 07-03-2013 14:43:39

Osobiście jestem na NIE,według mnie jesteś spoko,tylko niektórym nie pasuje ze może masz lepszą wiedzę od nich i hejtują,Wolał bym jak by poleciały ostrzeżenia dla pro mechaników co tylko chwalą sie ile to już postów nabili