Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru (/showthread.php?tid=1069)



Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - FranceCola - 28-06-2011 13:15:56

Witam. Mam pewien problem, bo nie wiem czy opłaca się kupić Rometa Komar. Dokładnie nie wiem jaki to model . Mam zamiar zakupić go od osoby starszej, która wycenila swojego "Komarka" za 300 zł. Romet jest z papierami ,i podobno w silniku jest wymienione dużo częsci. Nie wiem tylko jak z awaryjnością jest Komarków, czy aż tak często się psóją? I czy wogóle warto kupić Komara. :-)


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - TomaszeK - 28-06-2011 13:21:21

Komarka warto kupić Smile
Jak były części wymieniane to raczej nie będzie awaryjny Big Grin
Najlepiej gdybyś sprawdził jaki to silnik, w jakim stanie jest rama no, i czy jeździ czy ma problemy z odpalaniem Tongue


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - olo1200 - 28-06-2011 15:03:32

wg teori : "Jazda na Komarku polega na pchaniu jego" ale nie sugeruj sie nią, jak komar jest po starszej osobie to masz pewność że nie był katowany, niszczony, był zadbany i pielęgnowany, bo młodzi to tylko rura i już silnik po dupie dostaje. Jak od jakiegoś dziadka to bierz komarka, rzadko bedzie się psuł, najwyżej drobne rzeczy typu świeca


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - Simson I Romet Meister - 28-06-2011 15:09:36

sprzedam komara
jak coś pisać na PW


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - TomaszeK - 28-06-2011 15:26:29

Olo, niekoniecznie bo ten dziadek mógł mieć wnuka z ADHD xd


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - olo1200 - 28-06-2011 15:30:44

oo dobrze gadasz wnuczek spyta się dziadka czy pożyczy mu bo z kolegami na ryby chce jechać a dziadek na to idzie, a wnuczuś piłuje, katuje motor!!

Ale zależy jaki dziadek, Krzysiek musisz popytać dziadka co i jak, czy tylko on jeździ, popatrz czy silnik nie jest cały z oleju, bo jak mój kuzyn wzią na 2 dni mojego komarka to silnik był cały z oleju od piłowania pierścionki mi grały..


RE: Romet Komar - opinie na temat tego motoroweru - FranceCola - 28-06-2011 16:26:52

Heh, no o ile wiem to ten dziadek, mieszka w domu sam więc może raczej szalony wnuk z ADHD nie piłował komarka Big Grin W tym tygodniu pojade do tego pana i sprawdze w jakim stanie jest ten Romecik Smile