Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Kandydaci na moderatora - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kandydaci na moderatora (/showthread.php?tid=105)



Kandydaci na moderatora - Tomasso94 - 31-12-2010 12:48:08

Tak jak już mówiłem, potrzebny nam nowy moderator, aby ogarniać posty coniektórych, bo się burdel robi. Do rzeczy - W tym temacie zbieramy kandydatów, mile widziane info o wieku, i warunkiem jest ogarnięcie podstaw polszczyzny i interpunkcji :F No i też proszę o odpowiedź, na bardzo proste pytanie - Czemusz to Ty masz zostać modem Big Grin Zastrzegam sobie prawo do niedopuszczenia kogoś do kandydowania, bo jeśli 90% postów ma jakieś orty, lub zdanie nie ma ładu i składu, to wiadomo że taka osoba się po prostu nie nadaje do tej roboty.


RE: Kandydaci na moderatora - Arts66 - 31-12-2010 14:13:05

No więc ja zgłaszam swoją kandydaturę . Imię : Artur , lat : 14 (prawie 15) . Od małego interesuje się wszystkim co jeździ Big Grin . Mam 4 z polskiego więc z ortografią itp. nie jest źle Smile. Dlaczego ja mam zostać moderatorem ? Bo forum jest najważniejsze Big Grin


RE: Kandydaci na moderatora - Paweł94 - 31-12-2010 15:18:07

Ja także zgłaszam swoją kandydaturę, nazywam się Paweł, mam 16 lat, i też chciałbym zostać moderatorem, ponieważ kocham to forum, a jeszcze bardziej bydgoską myśl techniczną ( Romet ), nie będę obiecywał, tak jak nasi politycy: dróg, autostrad, itd. ale postaram się być dobrym modem. Oraz oczywiście nie jestem geniuszem z polaka, ale błędów nie robię.

!!!Ludzie głosujcie na mnie!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Napiszę wam tutaj co zrobiłem dla tego forum:
  • Kroiłem, i zawiozłem wizytówki do Motozbytu.
  • regularnie doładowuję forum.



RE: Kandydaci na moderatora - Leszek - 31-12-2010 15:20:26

(31-12-2010 15:18:07)Paweł94 napisał(a):  Ja także zgłaszam swoją kandydaturę, nazywam się Paweł, mam 16 lat, i też chciałbym zostać moderatorem, ponieważ kocham to forum, a jeszcze bardziej bydgoską myśl techniczną ( Romet ), nie będę obiecywał, tak jak nasi politycy: dróg, autostrad, itd. ale postaram się być dobrym modem. Oraz oczywiście nie jestem geniuszem z polaka, ale błędów nie robię.

!!!Ludzie głosujcie na mnie!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

I do tego jego Ogar działa więc Paweł będzie mógł jeździć na zloty


RE: Kandydaci na moderatora - Tomasso94 - 01-01-2011 21:41:03

Nie ma więcej chętnych, więc zamykam, i zapraszam do tematu z ankietą Smile