Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Forumowy problem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Forumowy problem (/showthread.php?tid=10474)

Strony: 1 2 3 4


RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013 20:36:57

Cytat:Poczytaj posty i sb Karalucha czy innych 12 latków to w końcu będziesz wiedział co to jest dzieciarnia.
Bo używasz tego stwierdzenia niepotrzebnie.
Oni wychodzą poza skale :F
Swoja droga ja sam mam w profilu 5 lat Tongue


RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013 20:38:31

(10-01-2013 20:31:14)Irek napisał(a):  
(10-01-2013 20:29:28)naveintre napisał(a):  I szanowna moderacja mogła by sie zająć pierdzielniętymi 12latkami a nie kimś kto ma coś do powiedzenia.

Zauważyłem że niektóre 12-latki szybko dorastają i nagle w profilu mają 16 lat :F tym też warto sie zająć

Pesel przy rejestracji?


RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013 20:39:14

Pewnie nie wiedzą co to pesel.

Skan legitymacji/dowodu osobistego lepszy best


RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013 20:40:56

PESEL to jest sekunda na google masz generator i po problemie,lepiej jak by była taka
PRZEPRASZAM ŻE SKOPIOWAŁEM Z INNEGO FORUM

Jest nam miło, że chcesz z nami być, jednakże ostatnimi czasy na naszym forum pisali ludzie, którzy zdecydowanie do tego nie dorośli. Jeśli więc uważasz, że chcesz być z nami, musisz przejść przez weryfikację, czyli naszą powitalnie.

Jeśli jednak myślisz, że wystarczy napisać coś w stylu: "czesc jestem adam mam 13 lat dajcie mi dostemp" to się grubo mylisz taak . U nas każdy użytkownik o długim stażu na forum, zwłaszcza "kolorowi" mają prawo Cię jako świeżaka spytać po co tu przyszedłeś. I wiedz, że mile widziana jest dobra znajomość zasad netykiety i ortografii.

Jeśli masz kolegę lub znajomego, który jest użytkownikiem naszego forum, to poproś go żeby poparł Twoją prośbę o przyłączenie - zawsze to lepiej.

Pamiętaj - na forum panuje luźna atmosfera i specyficzne poczucie humoru, ale te dwie cechy naszego forum nie są dla wszystkich. Jeśli wrzucisz swoje zdjęcie, żebyśmy widzieli z kim rozmawiamy na forum - będzie lepiej.

Przeczytaj też przywitania innych, wyciągnij wnioski.

Jeśli jesteś "rzondnym nauki stundtu gost rajderem" czy też krócej pisząc zwykłym analfabetą to przykro nam - dorośnij i ogarnij się, wtedy pomyślimy.

Napisz też w paru słowach ile masz lat, czym jeździsz i czemu chcesz się zarejestrować u nas na forum. Jeśli jednak uważasz, że to że jesteś fajny i absolutnie wyjątkowy wystarczy by pisać u nas - grubo się mylisz taak

Oczywiście selekcja działa na tej zasadzie, że nie wszystkich wpuszczamy, więc jeśli Ci odmówimy, to grzecznie się pożegnaj i wróć najwcześniej za pół roku. Nie obrażaj się również, jeśli ktoś z Ciebie zażartuje w powitalni - to też jest test Twojego charakteru.


RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013 20:46:12

Gdyby wprowadzić to na forum nie przybywali by nowi użytkownicy. Tu 75% użytkowników to właśnie takie niereformowalne dzieci.


RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013 20:47:08

Ale to są użyszkodnicy, nie robią nic dobrego a wiele złego


RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013 20:47:22

(10-01-2013 20:46:12)naveintre napisał(a):  Gdyby wprowadzić to na forum nie przybywali by nowi użytkownicy. Tu 75% użytkowników to właśnie takie niereformowalne dzieci.


Niestety nie wszyscy mogą być tak idealni jak ty.


RE: Forumowy problem - kadetmen - 10-01-2013 20:47:27

No i dobrze ,ja bym na wejściu wywalił kilu użytkowników .Niektórzy to aż się proszą o wydalenie Big Grin


RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013 20:48:15

Też chciałem napomknąć o zdjęciu na powitanie. Nikt nie będzie chciał firmować głupot swoją facjatą. Przyrost userów zapewne spadnie. Ale może by przestać iść na ilość?


RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013 20:49:21

Selekcje robić i tyle , choćby takie pół-aktywne konto na jakiś czas po rejestracji, jak zacznie odwalać BAN na IP i koniec zabawy . Zresztą po tym co będzie pisał da sie rozpoznać czy coś z takiego delikwenta będzie czy kolejny użyszkodnik


RE: Forumowy problem - kubaszwiecLBK - 10-01-2013 20:59:47

W sumie rzadko się wypowiadam na tym forum. Zrezygnowałem po tym jak zobaczyłem poziom niektórych. Na przykład taki alek736, każda jego wypowiedź to to co ktoś już napisał tylko inaczej sformułowane. Nie tylko on. Jest tu sporo takich, którzy nie wiedzą co to interpunkcja i słownik języka polskiego. Wiele postów zaczyna się od małej litery, nie ma w zdaniu żadnej kropki ani przecinka. Może warto coś z tym zrobić? Pomysł Tramwajarza z powitalnią jest w porządku.


RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013 21:07:43

(10-01-2013 20:59:47)kubaszwiecLBK napisał(a):  Na przykład taki alek736, każda jego wypowiedź to to co ktoś już napisał tylko inaczej sformułowane. Nie tylko on.

Dorzuciłbym Kolegę mintaja(czy jakoś tak), który co miesiąc wyskakuje z tematem typu:
-czy kupić xxx(a i tak nie kupi)
-który motor wybrać(a i tak nic nie kupi)
-kupić nowe buty czy Rometa
-mama mi nie pozwala kupić Rometa

Od jakiegoś czasu myślę że taki już folklor tego forum.


RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013 21:09:31

Dobrze że są tacy ja nie_mientki i można dzięki niemu zauważyć takie rzeczy!


Bóg zapłać nie_mientkiemu!


RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013 21:13:15

Dobra ale gadanie nic nie pomoże, pomysły są teraz tylko odpowiednie osoby powinny je zrealizować


RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013 21:16:59

(10-01-2013 21:07:43)nie_mientki napisał(a):  
(10-01-2013 20:59:47)kubaszwiecLBK napisał(a):  Na przykład taki alek736, każda jego wypowiedź to to co ktoś już napisał tylko inaczej sformułowane. Nie tylko on.

Dorzuciłbym Kolegę mintaja(czy jakoś tak), który co miesiąc wyskakuje z tematem typu:
-czy kupić xxx(a i tak nie kupi)
-który motor wybrać(a i tak nic nie kupi)
-kupić nowe buty czy Rometa
-mama mi nie pozwala kupić Rometa

Od jakiegoś czasu myślę że taki już folklor tego forum.
x2

Tera spami na chacie z tablicą .pl a i tak nic nie kupi