Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Filmik z jazdy . - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Filmik z jazdy . (/showthread.php?tid=10188)



Filmik z jazdy . - Romet Ogar 205 xD - 30-12-2012 12:18:56

Ema Smile.
Dzisiaj niedziela ładna pogoda a ja mam trochę pb95 z olejem w baku Big GrinBig GrinBig Grin. Ale do rzeczy. Chciałbym się spytać w jaki sposób i gdzie umieścić aparat cyfrowy żeby mógł bezpiecznie wrzucać biegi itp. Dodam że aparat ten to nie kamera i raczej jej nie umieszczę na kasku Sad.


RE: Filmik z jazdy . - PatrolCaS - 30-12-2012 12:25:50

na lagach między kierownicą tylko dobrze przymocuj żeby ci nie spadł np.sznurkiem


RE: Filmik z jazdy . - Romet Ogar 205 xD - 30-12-2012 12:30:55

Ok dziękuje za info. Umieszczę go tam gdzie mówisz ale w troche inny sposób. Dziękuję .


RE: Filmik z jazdy . - Sołtys - 30-12-2012 12:37:38

Tutaj masz jeden sposób jak zamontować: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=1325


RE: Filmik z jazdy . - Taśma - 30-12-2012 12:44:30

Sznurkiem to możesz kogoś do krzesła przywiązać.
Na pewno masz w aparacie otwór na śrubkę 6mm zrób gdzieś taki otwór w ramie i przykręć aparat. ale tak jak ja robiłem, w korku baku mam śrubę 6mm przykręcam w moim przypadku kamerę delikatnie kontruję nakrętka i gotowe.


RE: Filmik z jazdy . - Artur - 30-12-2012 13:41:24

Bierzesz obejmę taką, jak do mocowania lusterka/kierownicy, dobierasz do tego śrubkę pasującą w gwint aparatu, kupujesz podkładeczki/nakręteczki czy co tam potrzeba, przykręcasz... I ani nie odpadnie, ani nie trzeba się napracować, łatwo zdjąć - zasada mocowania pratycznie taka sama jak w nogach do aparatu, mówiąc fachowo - statywu. Smile


RE: Filmik z jazdy . - Sr-ka - 30-12-2012 13:49:52

Jak mocujesz gdzieś przy ramie, to weź aparat/kamerę umieść na jakieś gąbce bo jak bezpośrednio przywiążesz go do ramy to będą drgania i nic nie będzie widać Big Grin a ta gąbka całe drgania wytłumi i będzie git cycuś :F
Ps. Ja mam plecak (zwykły do szkoły) i na szelce jest taka naszywka i ja w tą naszywkę aparat montuje i jeżdżę Smile