Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pierwsze Wigry 3 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Pierwsze Wigry 3 (/showthread.php?tid=51132)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026 05:21:12

Fajne Wigry do pełnego oryginału w wyposszeniu brakuje pompki odblasków i lusterka.


RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026 09:12:03

(11-05-2026 05:21:12)zaz napisał(a):  Fajne Wigry do pełnego oryginału w wyposszeniu brakuje pompki odblasków i lusterka.
Pompka jest, lusterko też.
Jeszcze nie zamontowałem.
Odblaski na kołach też z czasem będą.

Lakier słaby, dużo obdrapań, naklejki powycierane w 50% ale chciałem w oryginale to tak mam. Trzeba będzie jakoś to pielęgnować.