Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zabawy na lekcjach - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Zabawy na lekcjach (/showthread.php?tid=7911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013 22:10:52

Ja z kumplem gramy w tysiąca, albo net w telefonie.


RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013 21:38:06

Hah ja pamiętam ja z kumplem wysmarowaliśmy kumplowi krzesło klejem :F Usiadł na tym a ja z kumplem wybuchłem śmiechem Big Grin ciągle się pytał z czego się śmiejemy, aż w końcu mówimy wstań Big Grin Całe krzesło podniósł że sobą :F O mało co się nie popłakałem ze śmiechu :F


RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013 22:06:44

Napisanie karteczki : Szykuj dziureczkę na moją pałeczkę .


RE: Zabawy na lekcjach - S r Ł o A m W e E t K - 19-01-2013 22:14:10

my raz jednemu koledze skruszyliśmy kredę na krześle i jeszcze miał czarne spodnie pani go bierze do tablicy a on z całym zadem białym idzie pani się śmieje my lejemy w końcu pani mu mówi z czego się tak śmiejemy a on tyłek o ściane


RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013 22:15:28

My wciągamy kredę do nosa . Ale tabaka od hycla wymiata Tongue


RE: Zabawy na lekcjach - S r Ł o A m W e E t K - 19-01-2013 22:26:36

my raz zrobiliśmy węża z papieru i takiemu po********koledze rzuciliśmy na ławkę a on ze strachu spadł z krzesła i je połamał


RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013 23:46:25

Włączanie kumplom głosu na lekcji i dzwonienie do nich. Granie na fonie, siedzenie w necie. Zabawa zapsami, wkur****** kumpli. Rysowanie penisów w zeszytach/książkach kumpli. W 6 kl mieliśmy zaje** informatyka, prawie co lekcje za drzwi mnie wyrzucał bo go wkurzałem. Chowanie plecaków, tzw. kebaby (kumple dostali taki opierdal, że wychowawczyni powiedziała, że jeszcze raz ktoś komuś zrobi kebaba to mamy kare na wyjścia do MDK-u). Rzucanie namoczonym papierem w ściany (fajni się przyczepia) wyrzucanie przez okno: mydeł, mlek (też dostawaliśmy), woreczków z wodą. Odwracanie kwiatków do góry nogami. Strzelanie papierowymi skoblami z recepturek.
Ok wystarczy już, bo mi się pisać ie chcę.


RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013 00:17:55

u nas palimy na lekcji wyklinamy się jemy słuchamy na ful muzyki a na fizyke to trzeba w kasku przychodzić bo łożyska latają jak jestem ja i taki kolega to już lekcji nie ma nawet tematuBig Grin a ostatnio codziennie jestem Tongue


RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013 00:40:13

U mnie w klasie mamy takiego kolegę , któremu nudziło się na j.angielskim a na przyrodę mieliśmy przynieść wyhodowany przez siebie groch więc on wziął go i idzie do pani się pochwalić , potkną się o własne nogi i wylał wodę na panią, i leżąc w kałuży wody krzyczy "ratujcie groch!!!".Pani go ochrzaniła i wpisała mu uwagę a on się rozbeczał, ale pani wezwała jego mamę i była pogawędka.


RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013 00:51:28

Kutasy , kebaby ,sznurki z bluz chowanie wszystkiego co się da a po lekcjach na fajke Wink

Mimo iż dawniej używano tego słowa do określenia ozdobnych frędzli, dziś uważamy je za wulgarne. Tym razem bez punktów, ale pamiętajmy że na forum są kobiety i po prostu nie wypada.


RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013 00:56:49

kutasy to podstawa na ksiazkach Smile
Jak wyżej


RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013 13:33:24

Moi koledzy z klasy bawią się w kibelek , czyli siadają na swoich kolanach a pierwszy , który usiądzie udaje , że spłukuje . Na lekcjach bawimy się też w tak zwaną ''zakonnice'' gra się tak samo jak w szubienice .


RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013 14:33:21

u nas to kutasy Smile kebaby, czasami ktoś zarwie w głowę książką lub piórnikiem,nastawienie komuś budzika, denerwowanie nauczycielki że zaraz dzwonek a jak spojży na zegarek to jest przestawiony że jest pora na dzwonek no i samoloty. A i bym zapomniał że dość czesto na chemi jak coś spalają to ktoś podpali saletre + cukier żeby pokazać nauczycielce ciekawą reakcje :F i niestety wtedy zmiana sali następuje Smile

Ze względu na to że, wyżej była już o tym mowa, Ty dostajesz prezencik, przykro mi. /Vladimir


RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013 14:40:16

Ostatnio z kolegą wydzwaniamy do koleżanek na lekcji bo może któraś zapomniała wyciszyć telefonu Big Grin


RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013 14:47:45

@ Rudy102

Jak się nie nauczę na spr. to dzwonię do parówy a tam nara nara nara touch xD