Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pożegnałem Polo-luxa a przywitałem Wigry-luxa czyli Romet Wigry-lux 1982 by Richard - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Pożegnałem Polo-luxa a przywitałem Wigry-luxa czyli Romet Wigry-lux 1982 by Richard (/showthread.php?tid=37760)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pożegnałem Polo-luxa a przywitałem Wigry-luxa czyli Romet Wigry-lux 1982 by Richard - Richard - 15-05-2016 13:01:54

Temat do zamknięcia


RE: Pożegnałem Polo-luxa a przywitałem Wigry-luxa czyli Romet Wigry-lux 1982 by Richard - Duduś - 05-07-2016 00:46:07

Przepraszam za odkop. Trochę z innej beczki. Richard i jak? Gil rozwalony.... Czemuż??? Mówiłeś, że nie rozwalisz...


RE: Pożegnałem Polo-luxa a przywitałem Wigry-luxa czyli Romet Wigry-lux 1982 by Richard - Richard - 05-07-2016 20:47:12

no i nie rozwaliłem, nie mam pojęcia co się stało nawet, jechałem po prostej drodze i łańcuch spadł, założyłem go przejechałem może metr i znowu spadł i tak 3 razy, zaprowadziłem rower do garażu i go tam zostawiłem dopiero następnego dnia zauważyłem że rama skrzywiona, a nie miałem na nim żadnego wypadku ani nic, więc nie wiem co jest nie tak z tą ramą