Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Pasat?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Pasat?? (/showthread.php?tid=14688)

Strony: 1 2 3 4


RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 11-04-2015 15:45:04

Trochę mnie nie było ale wróciłem!Smile Mój Huragan jutro wyruszy w pierwszą trasęSmile Trochę to trwało niestety inne obowiązki ale jeszcze naciągnięcie linek od hamulca i jutro wyjazdSmile Poniżej kilka fotek z wykończenia niektórych elementów. W pierwszym poście zamieściłem jak on wyglądał gdy go zdobyłem:


Post wyżej widzicie etap z warsztatu jak polerowałem już elementy no i pierwszy lakier.

A tutaj "chrzciny" Smile



W większości poskładany:



A tu owijka. Moja pierwsza i nie ma gumy przy klamce więc wyszło jak wyszło gdy mnie wkurzy to pewnie zmienieSmile



Pancerze celowo na wierzchu zostały bo tak mi się jakoś bardziej podoba, taki już jestemWink

Jutro jak się uda zapodam jakieś fotki z pierwszych metrów i kilometrów mam nadziejeSmile Pozdrawiam!


RE: Romet Pasat?? - ArcziManYea - 11-04-2015 16:13:26

Niebiesko mi ;D Te niebieskie Kendy zostawiają fajne ślady na asfalcie przy hamowaniu Big Grin


RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 11-04-2015 16:17:01

Nic nie poradzeSmile za bardzo lubie niebieski i czerwony. Dlatego z tamtej ramy będzie ostre na wzór WicherkaSmile Na czerwono! Smile