Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ogar 200 warto? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: ogar 200 warto? (/showthread.php?tid=8667)

Strony: 1 2 3


RE: ogar 200 warto? - tramwajarz - 15-11-2012 16:18:55

Fan cwaniaczku ,jak nie wierzysz że moja nadal ma się dobrze i jeździ to twoja sprawa.Moja sprawa że kupiłem ją za 90zł,wpakowałem 30zł i do dziś jeździ,że wy macie złe wspomnienia z motorów za 100 zł to wasze uczucia.


Ja się do twojego ogara nie doczepiłem,Napisałem coś że twój to złom?Masz problem że uważam ze romet też potrafi tak odpalać z kopa?Miałem stelle dobra nie wam będzie kupiłem za 500 zł w ori stanie,a na dzisiejszym gaźniku paliła z kopa i szła z 50km/h,więc proszę. chłopce nie obrażaj mnie ,dla tego że mam taki a nie inny sprzęt,bo ty też mogłeś mieć nie gorszy,a ciesz że masz taki a nie inny.


RE: ogar 200 warto? - Marwerick - 16-11-2012 00:41:28

fanfso i tramwajarz weźcie się spotkajcie się na jakieś ustawce niech jeden drugiemu dupę skopie a nie tu robicie prywatę i zaśmiecacie temat i dziwne że moderator nie interweniuje bo przecież na forum nie wolno prowadzić prywatnych wojenek a co do tematu to ogar 200 może i dobry jest (mi się wiecznie zalewał i nie mogłem go odpalić ) ale podobno po dobrym wyregulowaniu jest dobry ale to warto wyremontować silnik(jeśli silnik to padło) na porządnych częściach i może będzie z tego dobry motor (no i czeski silnik musi być podobno zajebiście szczelny no i jak czech jest tam wszystko na opak)ale jakoś innym chodzi i nie narzekają i jeszcze jedno ktoś pisał że motor kupiony tanio to będzie padło ale jest jeszcze druga storna mianowicie te motory co więcej kosztują nie muszą być wcale takie super i och bo więcej kosztują a mogą być też padłem i trzeba się z tym liczyć kupywając używany motorower i to zależy od egzemplarza i od tego jak użytkowali poprzedni właściciele .


RE: ogar 200 warto? - bartix4 - 16-11-2012 00:53:14

(02-11-2012 17:52:12)mati123307 napisał(a):  na twoim miejscu poczekał bym do wiosny i uzbierał pieniądze na Simsona s51 teraz jest zimno i nie miło się jeździ motorowerami ale jak chcesz, Taki Simson oczywiście mniej się psuje bo taki ogarek jak dobrze zrobisz to parę miechów pojeździsz a czasami ci się bd caly czas psuc

Miałeś ogara ? Miałeś ten silnik ? Chyba nie ! Jeżeli robisz dobrze to sie nie sepsuje ! A jeżeli robisz na odpiernicz to wiadomo ze znowu sie rozwali !


RE: ogar 200 warto? - MrF4k - 16-11-2012 08:28:20

(16-11-2012 00:53:14)bartix4 napisał(a):  
(02-11-2012 17:52:12)mati123307 napisał(a):  na twoim miejscu poczekał bym do wiosny i uzbierał pieniądze na Simsona s51 teraz jest zimno i nie miło się jeździ motorowerami ale jak chcesz, Taki Simson oczywiście mniej się psuje bo taki ogarek jak dobrze zrobisz to parę miechów pojeździsz a czasami ci się bd caly czas psuc

Miałeś ogara ? Miałeś ten silnik ? Chyba nie ! Jeżeli robisz dobrze to sie nie sepsuje ! A jeżeli robisz na odpiernicz to wiadomo ze znowu sie rozwali !
Tylko ze nie tylko on narzeka na ten silnik mi też on do gustu nie przypadł a miałem. Opinie na temat tych silników są rózne


RE: ogar 200 warto? - gryf114 - 16-11-2012 15:01:14

Ja kupiłem za 100zł niezłego trupa zarejestrowany i opłacony ale bez przeglądu miałem tylko dwa problemy a tak Ogi idzie jak żyleta... Więc idzie kupić Ogara za 100zł na chodzie...


RE: ogar 200 warto? - nocnyfuul - 16-11-2012 15:57:51

bierz taka okazja !!! Big Grin


RE: ogar 200 warto? - maczos - 16-11-2012 16:11:56

CO za to ja za swojego dałem 150 zł.Ale miał nowy cylek i głowice .Do teraz jeżdzi jak żyleta