Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! (/showthread.php?tid=32604)

Strony: 1 2 3


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - nie_mientki - 15-02-2015 00:20:06

Ja kiedyś Groclinem Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski wygrałem Ligę Mistrzów.

To był bodaj Premiership Manager.


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - jurek_j - 15-02-2015 00:29:29

Kiedyś miałem sen. W tym śnie jeździłem wyremontowanym 125p. Dzisiaj jeździłem wyremontowanym 125p.

Jest to jak najbardziej możliwe!


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Emikel - 15-02-2015 01:02:13

Hmmmm... tak sobie myśle jakie miało by konsekwencje wystąpienie z nato i tak te deblie nie chcą budować swoich baz na terenie polski żeby czasem nie zdenerwować jego mości Wladimira Wladimirowicza Putina więc yyy... ? A co do tej ukrainy to możemy tak się z nimi dogadać dać im taką umowę gdzie drobnym druczkiem będzie pisało że przejmujemy całe militaria... I heja na rosję tamci zrzucą atomówkę na warszawę nato nic nie zrobi rosja nas zajmie będzie 3 wojna światowa bo jakiś rusek ukradnie worek ziemniaków od Niemca i ruscy zajmą całą Europę Ameryka zrzuci atomówkę na moskwę rosja na waszynkton potem ameryka i znów rosja w końcu rozpie.dolą całą europę i amerykę a jak wiadomo reszcie świata wisi wszystko to co się u nas dzieje nikt nawet się nie domyśli o tym co nas spotkało. W Europie wylądują kosmici ukradną surowce i rozpier.dzielą ziemię na kawałki. Więc na razie chyba zajmę się moim Komarkiem Big Grin


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - kuba65463 - 21-02-2015 18:19:09

No dobra bo widze że żadnej strategii nie ma to ułożyłem jedną xD

Dzielimy sie na trzy armie. Armia pierwsza - Armia Wigry, Druga - Armia Romet i trzecia - Armia Komar.
Plan jest taki:
Armia Wigry i Armia Komar gromadzą sie w Przemyślu, a Armia Romet w Ustrzykach Dolnych.
Druga armia z Ustrzyk atakuje Drohobycz i dalej zmierza na Lwów. Armia pierwsza i trzecia odczekuje jak Romeciarze zdobędą Drohobycz i ruszają na Lwów. Jako że nikt sie nie spodziewał tego ataku mamy własny Lwów.

Hue hue szatańskie plany xDDD

A no i jeszcze komandosi na Chartach. Oni niepostrzeżenie przedostaną sie na tyły Lwowa i zaatakują Tongue


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Knight_in_fire - 27-03-2015 16:25:51

Panie, nie przy tych warunkach i nie przy kolonizacji gospodarczej na modłę chicagowsko - friedmanowsko -balcerowiczowską, implementowaną na modłę Konsensusu Waszyngtońskiego. Z czym my się Zauważcie ciąg logiczny:

1. wygrywa Solidarność, ale to nie programy z 1981/1987 roku są wdrażane, ale plan Sorosa - Balcerowicza - Sachsa;
2. otwieramy się na zachód w czasach Mazowieckiego, który był początkowo sceptycznie do niej nastawiony, Bieleckiego i Olszewskiego;
3. następują prywatyzacje i masowe zwolnienia na ich skutek, no to ludzie pod wpływem Wyborczej chcą do UE, sądząc, że to coś da, pojawia się presja na tworzenie patologizujących związki między pracodawcą i pracownikiem umów w Kodeksie Pracy oraz Cywilnym i wyciek zagranicznego kapitału z Polski (pakietu przedsiębiorstw strategicznych doczekaliśmy się nie w 1989, ale dopiero w 2006 roku!!!). Przed wejściem do UE wyciek kapitału wynosił ok. 4% PKB, dziś 12;
4. powstają autostrady, kanalizacje mamy kolonizację polityki zagranicznej a la USA z agresywnym mesjanizmem demokratycznym (szczekanie na Białoruś i Ukrainę, żeby się dołączyły do "właściwego bloku"), w dodatku mamy prawo unijne, ograniczające narodowe i emigrację, niewidzianą w PRL.

Bardzo proszę. Demoliberalizm. Sami tego chcieliśmy. Teraz trzeba poczekać na doraźne wewnątrzunijne zmiany w Polsce a la Orban, bo do niepodległości (od UE, USA i NATO) i reformy Grupy Wyszehradzkiej przyjdzie poczekać. Lepiej zagospodarujmy to, co jest.


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Damian4570 - 27-03-2015 17:13:36

Trzymaj, górniku! Wink




RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Latos - 27-03-2015 18:36:33

(27-03-2015 17:13:36)Damian4570 napisał(a):  Trzymaj, górniku! Wink


Stary, to dopiero miesiąc, za co dajesz mu złotą? Na moje to zasługuje na brązową jak nie mniej


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Damian4570 - 28-03-2015 02:53:50

Bo widzisz, jestem szczodry w obdarowywaniu ludzi złotem :F

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka


RE: Zaatakujmy Ukrainę od zachodu! - Knight_in_fire - 30-03-2015 18:42:40

Dzięki za łopatę. Ale fizycznej pracy to się nie brzydzę, jako politolog.