Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Wigry 3 - xarOn - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Wigry 3 - xarOn (/showthread.php?tid=14194)

Strony: 1 2 3


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - wiher1997 - 24-07-2013 14:42:57

No jak nie jak tak Big Grin


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - BITER - 24-07-2013 15:26:56

No, no Smile Obiecująco się zapowiada Smile


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - Krystian Colo - 24-07-2013 22:05:24

No to teraz czas na moja wypowiedz, wigry juz malymi kroczkami powstaje slicznie wszystko ma polerowane oprucz blotnikow.
Jezeli wyjdzie ladny kolor na ramie to bedzie super, kup orginalne repliki naklejek i bedzie sliczny.
Jak to nie rozumiem poszles na latwizne , masz ROMETA i idziesz na latwizne ja poswiencam moim malenstwom cale dni i swietnie sie przy tym bawie.
Nigdy nie malujcie srebrzanka ROMETOW ja dzis wypolerowalem blatniki papierem sciernym i mleczkiem Cif jest ślicznie, jak cos to wigry bez numerka nie 3.


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - xarOn - 24-07-2013 22:55:36

(24-07-2013 22:05:24)Krystian Colo napisał(a):  No to teraz czas na moja wypowiedz, wigry juz malymi kroczkami powstaje slicznie wszystko ma polerowane oprucz blotnikow.
Jezeli wyjdzie ladny kolor na ramie to bedzie super, kup orginalne repliki naklejek i bedzie sliczny.
Jak to nie rozumiem poszles na latwizne , masz ROMETA i idziesz na latwizne ja poswiencam moim malenstwom cale dni i swietnie sie przy tym bawie.
Nigdy nie malujcie srebrzanka ROMETOW ja dzis wypolerowalem blatniki papierem sciernym i mleczkiem Cif jest ślicznie, jak cos to wigry bez numerka nie 3.

Ehhh to moja sprawa że pomalowałem je na srebrno nie chciałem polerować ponieważ i tak zamierzam później kupić ten inny typ błotników i wtedy wypolerować ale tak czy siak uważam że będą ładnie się prezentować, a co do tego że poszedłem na łatwiznę to tyczyło błotników bo składaczowi poświęcam dużo czasu i dbam o najmniejszy szczegół Cool.


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - BITER - 25-07-2013 01:56:34

Błotniki wyglądają ślicznie Smile Mają coś w sobie Smile Czekam na efekt chromowanych bajerów do siodełka Smile


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - xarOn - 25-07-2013 11:02:52

(25-07-2013 01:56:34)BITER napisał(a):  Błotniki wyglądają ślicznie Smile Mają coś w sobie Smile Czekam na efekt chromowanych bajerów do siodełka Smile

Dopiero za tydzień w piątek wraz z kierownicą Big Grin sam nie mogę się doczekać dziś postaram się wrzucić fotki wyszlifowanej ramy Smile.


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - Krystian Colo - 25-07-2013 11:06:16

Okey rób sobie co chcesz, ale wszyscy wprawie z forum z wyjątkiem ciebie i może paru osób mają polerowane błotniki ja tez wczoraj wypolerowałem w swoim WIGRY bez numerka wypolerowałem błotniki papierem ściernym mleczkiem Cif i bawełnianymi szmatkami.


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - xarOn - 25-07-2013 11:16:25

(25-07-2013 11:06:16)Krystian Colo napisał(a):  Okey rób sobie co chcesz, ale wszyscy wprawie z forum z wyjątkiem ciebie i może paru osób mają polerowane błotniki ja tez wczoraj wypolerowałem w swoim WIGRY bez numerka wypolerowałem błotniki papierem ściernym mleczkiem Cif i bawełnianymi szmatkami.

Udało Ci się wypolerować i się z tego cieszysz rozumiem to Smile, lecz ja swoje pomalowałem bo mi się tak podobały a z czasem chcę i tak je zmienić na takowe :


RE: Romet Wigry 3 - xarOn - wiher1997 - 30-07-2013 22:07:46

Powiem szczerze, że widziałem te błotniki pomalowane i bardzo ładnie to wyszło best Ja swoje też wypolerowałem i ładnie się to prezentuje Cool