Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jakieś Romety... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Jakieś Romety... (/showthread.php?tid=45050)

Strony: 1 2


RE: Jakieś Romety... - Rafku - 27-09-2017 08:34:34

8 stów za proszek na Komarka? Big Grin Nie chcesz wiedzieć ile ja płaciłem za T1, czyli w zasadzie taki sam motorek, jak Ty masz hahah


Jakbym miał tyle wywalić, to bym chyba myślał nad jakimś ciekawym metalicznym kolorem, bo to chora cena


RE: Jakieś Romety... - bubzon - 27-09-2017 23:18:51

Szukam czegos innego. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Do rego 2375 musze bak dokupic, bo ma wgniotke, a nie wiem czy z ogara podejdzie, blotnik z przodu jeszcze do wymiany i tez nie wiem od jakich modeli moge szukac. Tak to chyba wszystko jest i moglbym lakierowac. Kolanko do tego modelu, ale nie z chin ktos wie gdzie znajde? Jeszcze by sie orzydal namiar na podnozki padazera, bo mi och brakuje,w wahaczu tez nic nie ma wiec caly komplet z zabezpieczeniem i guma. Idzie to dostac? Musze tez z innej ramy wyciac mocowanie tlumika, bo kiedys w lesie oberwalem, albo w pracy cos na laserze sobie dopale, ale to juz nie to samo.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Jakieś Romety... - bubzon - 28-09-2017 16:00:00

Nie wiem gdzie wszyscy za takie grosze lakierujecie, ale może tak tanio bo słaba jakość?
Później krążą opinię, że na mokro jest dużo lepsze od proszkowego, ale te profesjonalne lakiernie twierdzą, że wcale nie musi być gorzej. Jakieś tam najnowsze metody stosują.

Kurcze, już do 20 lakierni pisałem i nigdzie nie da się poniżej 500zł.

Ostatnia nadzieja tutaj, widzę że motorki robią i nawet wsk jest:

http://www.lakierniaproszkowa.net/galerie/index

Przykładowa odpowiedź kolejnej z lakierni:

Cytat:> Witam, jestem z okolic Gorzowa, zajmuję sie właśnie odnawianiem Komarka i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość piaskowania i lakierowania u was wybranych elementów tego motoroweru oraz jakie będą szacunkowe koszty za całość (orientacyjnie).
>
>
> Elementy, którymi jestem zainteresowany to:
>
> -rama ,
>
> -bak ,
>
> -wahacz tył ,
>
> -amortyzator przód ,
>
> -2 błotniki ,
>
> -bagażnik,
>
> -podnóżki kierowcy,
>
> -osłona łańcucha,
>
> -podstawa siedzenia kierowcy,
>
> -stopka służąca do parkowania motoroweru ,
>
>
>
> To chyba już praktycznie wszystkie elementy.
> Czy na cenę ma wpływ kolor lakieru?
Witam

Na cenę wpływają dwa czynniki : malowanie jednokrotne lub malowanie dwukrotne - podkład cynkowy + farba
Cena waha się między 800,00 a 1500,00zł/netto



RE: Jakieś Romety... - kwaśny92 - 28-09-2017 16:11:15

Pytałem, za całego komara u mnie z piaskowaniem nie więcej max 300 zł