Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
czy można zarobić - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: czy można zarobić (/showthread.php?tid=41701)

Strony: 1 2


RE: czy można zarobić - Bartek - 27-09-2016 20:46:17

Nie chcę robić gównoburzy więc no..
Chodziło mi o marzenia na wyrost i tyle Wink bo bez sprzętu wiele nie zdziała na robienie zamówień
Bo jak świadczyć chce usługi lakiernictwa to wiesz.. musi mieć piaskarkę i dobry sprzęt do lakierowania etc.


RE: czy można zarobić - rafi555 - 27-09-2016 21:07:19

pod względem maszyn/narzędzi to ciężko


RE: czy można zarobić - plusminus - 27-09-2016 22:42:35

Jak chce, to może, ale to jest nauka, więc niech kupi sobie na początek ze dwa, trzy silniki, wyremontuje je za swoje i sprzedaje. Jak coś spieprzy, będzie na jego koszt, a może coś się więcej nauczy. Robiąc dla kogoś powinna być dbałość i pewność tego co się oddaje. A najlepiej jakby robił to z serwisówką, wtedy będzie wiedział o większości zasad jakie stosuje się w silnikach, motocyklach. Dobrze, ze ma samozaparcie, ale czasami chęci przerosną możliwości. Park maszynowy nie jest mocno potrzebny na początku, odda komuś, zapłaci za to z przycięciem 20% i zawsze to coś na początek.


RE: czy można zarobić - Matinek - 28-09-2016 15:50:37

Ekhm żebyś ty Iwo się tego trzymał.... . Co tu ma wiek do czego.... ludzie!, znam takich co w wieku 16 lat są bardziej ogarnięci w życiu jak inni sporo starsi. Ale żeby się brać za czyjeś najpierw trzeba sie nauczyć na swoim. W ogóle do czego wam jakieś tokarki frezarki przy remontach silników czy rometów? Bardzo rzadko sie zdarza żeby to było potrzebne, a jak jest to co za problem wysłać komuś ten element lub zawieźć kto takie maszyny ma?


RE: czy można zarobić - rafi555 - 17-10-2016 20:02:16

tak se przypomniałem że ostatnio na remoncie silnika od junaka zarobiłem 600zł a co do wieku kolegi
nie mamy pewności że ma tyle u mnie zaniża te kilka lat lecz nawet jak ma tyle to czemu nie i tak zarobi