Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam:) Jestem Damian - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witam:) Jestem Damian (/showthread.php?tid=39985)

Strony: 1 2


RE: Witam:) Jestem Damian - Semmao - 03-05-2016 21:32:57

Czyli masz rurkę czy nie masz? Tongue


RE: Witam:) Jestem Damian - damianklb - 03-05-2016 22:01:57

MamSmile Mam pytanie. Gdzie założyć wątek bo 15 lat komar stał i chce go odpalić. wiem że bak i gaźnik wyczyścić, ale czym. Jaki olej się stosuje obecnie itp.


RE: Witam:) Jestem Damian - VRka :D - 04-05-2016 00:18:19

(03-05-2016 22:01:57)damianklb napisał(a):  MamSmile Mam pytanie. Gdzie założyć wątek bo 15 lat komar stał i chce go odpalić. wiem że bak i gaźnik wyczyścić, ale czym. Jaki olej się stosuje obecnie itp.

Co do oleju: do skrzyni Hipol od Orlenu chyba (nie mam butelki pod ręką) jeśli chodzi o mieszankę to również Orlenu taka czerwona butelka z napisem 2t :F nie pamietam jak to sie dokładnie nazywa wiec niech ktoś mnie poprawi Big Grin
Jeśli chcesz na forum pokazać renowacje swojego Rometa to w dziale "nasze romety" ale w dziale z zielonymi tytułami, te z czerwonymi dotyczą tych nowych rometów produkowanych obecnie. Jeśli chodzi i czyszczenie baku i gaźnika to benzyną, bak czyścimy benzyną do momentu aż będzie wypływać z niego czysta benzyna, warto tez sprawdzić czy nie ma rdzy w nim. Gaźnik rozkręcamy na części pierwsze i wszystko dokładnie czyścimy w benzynie Big Grin


RE: Witam:) Jestem Damian - Blusik - 04-05-2016 01:47:36

Hipol do przekladniowych zielony taki a co do oleju do paliwa to kolega ma na myśli orlen 2t syntymetik. Ja dodam od siebie ,że używam oleju z Vavloline

Wysłane z mojego PSP5504DUO przy użyciu Tapatalka