Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Kadet-przestawia sie zaplon i gubi iskrę - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Elektryka (/forumdisplay.php?fid=222)
+--- Wątek: Romet Kadet-przestawia sie zaplon i gubi iskrę (/showthread.php?tid=39875)

Strony: 1 2


RE: Romet Kadet-przestawia sie zaplon i gubi iskrę - LiSiC - 05-05-2016 23:28:05

Spoko.
Odnośnie tego statora to nie chodziło mi o oryginał, tylko zamiennik. To co ja kupiłem było w foliowym woreczku i dołączkona była karteczka, na której było Made In Poland i chyba Nowa Huta. Wyglądał nie najładniej, bo było wyraźnie widać rysy po toczeniu i innych obróbkach, ale pasował idealnie.


RE: Romet Kadet-przestawia sie zaplon i gubi iskrę - nofack - 06-05-2016 05:40:11

No to ja niby podobny miałem. Też z karteczka ale karteczke to byle kto dobie może wydrukować. Mi nie pasuje niestety cewki tra. Zamówiłem sam kondensator i cewke i platynki zobaczymy może to się nada a może znowu coś nie będzie pasowało


RE: Romet Kadet-przestawia sie zaplon i gubi iskrę - nofack - 07-05-2016 20:25:19

Zalozylem dzisiaj nowa cewke zaplonowa, kondensator ,kabel W/N i fajke do starego iskrownika. Teraz pozostalo tylko zalozyc go z powrotem i ustawic tak jak potrzeba , lecz nie ma mi kto tego poki co zoribc :/