Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... (/showthread.php?tid=38720)

Strony: 1 2


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - Dawid.xD - 25-01-2016 19:02:52

Kamil, to bez różnicy czy 16n1 czy 16n3 tak czy siak ma chodzic xd Chodz wg mnie n1 jest lepszy. Z tego co czytalem to kupił te padlo od jakiegoś typka za 30zl wiec co sie dziwić ze to nie chce chodzic Wink Sprzedaj to, i kup nowego n1 na JackMotors, a no i przed tym zrób porządny króciec Smile


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - simsorynka - 25-01-2016 19:18:30

Nie ma co wydawać kasy w nowe bvfy.. Nie możesz kupić Amala 16 ? Przecież podobny króciec jest, a są bezawaryjne, jeżeli bvf tylko DDR.


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - Dawid.xD - 25-01-2016 19:43:18

Amala, bym na pewno nie brał. Ciekną, często problemy z pływakiem, wiem po kumplach... Nw skąd się wzięło te nastawienie że jak BVF to tylko DDR Wink Osobiście w simku mam DDR ale znam kupę osób mających w swoich moto BVF nowej produkcji i nikt nie narzeka, same pozytywy Wink


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - PawełBike - 25-01-2016 20:32:57

Jeźeli jesteśmy przy temacie BvF z doświadczenia również jestem zdania że współczesjnej produkcji można sobie co najwyżej do segmentu wstawić jak nie ma co. Nawet bez dotykania go codziennie robi ruletke w liście problemów


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - Dawid.xD - 25-01-2016 20:36:24

(25-01-2016 20:32:57)PawełBike napisał(a):  Jeźeli jesteśmy przy temacie BvF z doświadczenia również jestem zdania że współczesjnej produkcji można sobie co najwyżej do segmentu wstawić jak nie ma co. Nawet bez dotykania go codziennie robi ruletke w liście problemów

W tym momencie masz na myśli chińskie podróbki Wink To z tym się zgodzę w 100% szajs jakich mało Smile Ale niemiecki dzisiejszej produkcji to co innego Wink Bo jak kupujecie podróbki za 50zł to potem nie dziwota że takie cuda się dzieją Big Grin


RE: Gaźnik 16n1 nie podaje paliwa w ogarze 200... - simsorynka - 25-01-2016 22:31:51

Jak się kupuje badziewne podróbki z allegro, na których piszę,że to Amal to się nie dziwię,ze jest do dupy. Jedynie Jackmotors, wiadomo są inne dobre sklepy np. gmoto, ale ja kupuję W Jacku i nic nigdy nie było zje*****, a cieknącego Amala wystarczy naprawić dając 2 uszczelki pod komorę pływakową.
Takie nastawienia,że tylko DDR- bezawaryjny,jeżeli nikt nic nie grzebał za mocno przy nim to będzie chodził jeszcze 20 lat ;D Niewiem jakie są nowe gaźniki bvfu na JM, ale widzialem sam po sobie jak kupywałem jeszcze dawno na allegro- kupiłem 2 sztuki, a do dzisiaj mi tylko poszczególne części z nich zostały bo są beznadziejne.