Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rodzinna Wiesia - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Rodzinna Wiesia (/showthread.php?tid=3611)

Strony: 1 2 3


RE: Rodzinna Wiesia - Irek - 28-02-2012 20:00:28

Niestety do kapitalnego remontu :/ Więcej rdzy niż lakieru :F
http://tablica.pl/oferta/wsk3-wsk-125-3-IDhAuF.html kosmicznie pieniądze za nią chcesz. Zresztą jak i za Komara. W naszym regionie nikt tyle nie da. Kumpel jakieś 2 miesiące temu kupił Komara Sporta w oryginale opłaconego za 300zł Wink
Kiedyś oglądałem z ogłoszenia jedną Wueske M06B1 (podobna do Twojej) w pobliskiej Wierzbicy to za 1000 była do wzięcia dużo lepszy stan tylko do przejrzenia gaźnik i zapłon . Kompresje miała no i kompletna była. No i miała dowód+ciąg umów. Także za tą jak 1000 zł spuścisz to może kto kupi :F Więcej niż 800 warta nie jest, siedze w tym troche czasu to sie orientuje Wink

Lakier na pewno nie jest oryginalny
Dla ścisłości to WSK M06B1 rocznik pewno 1969-1971


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 20:04:50

Do kapitalnego Remontu niestety NIE jest!! bo jest na chodzie i lakier nie jest taki zły!


A umowy wszystkie mam i po drugie nie jest to temat do pisania o spzredaniu!!



A mój motor i cenie ile chce i kij ci do tego!! a sam za Mińska chce 1400zł starego:F a mój to już kolego zabytek pierwszej klasy i w UNIKATOWYM malowaniu!! i orginalnym !!


RE: Rodzinna Wiesia - Irek - 28-02-2012 20:09:31

Tak cenisz że pół roku albo dłużej na tablicy jest i dalej ją masz :F

Oj dużo sie musisz nauczyć. Przejedź sie po handlarzach i na MWB do Łodzi to zobaczysz że to nie taki unikat Wink

Zdjęcie zrobione od tyłu tej Wuesce pokazuje ile przy niej jest do roboty. Sama rdza niestety. W ten motor 1000zł trzeba wsadzić jak nic

Lakier też raczej nie oryginalny przecież na zdjęciach widać plamy czarnego bo niebieskawy obłazi :F


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 20:12:25

No 1000zł to jak ktoś bedzie chiał wszytskie nikle i chromy robić i rejestrować go na żółte tablice to raczej może pochłonąć Cool Ale jak ktoś sobie zrobi jak jak nową to z 5 tyś weźnie za nią najmniej Big Grin

Chłopie a wiesz co to jest podkład...??


Jak coś ci nie pasi to nie musisz oglądać jej ani kupować czy ja cię namawiam czy nawet proponuje ci ja ?? NIEEE wiec sorry ale ...


RE: Rodzinna Wiesia - Irek - 28-02-2012 20:19:31

Spokojnie ...
czarnego podkładu nikt by Ci nie dał pod zielony tym bardziej fabryce Wink Ktoś ją malował i tyle zresztą nawet nie wiesz dokładnie jak ten model sie nazywa więc mi nie wytykaj że ja sie nie znam Wink Ja 4 Wski co do śruby rozebrałem i zrobiłem. No i co to za opis WSK 3. nie ma czegoś takiego nawet. To M06B1
Zakładasz temat to każdy może pisać co zaobserwował itd chyba po to fora są Wink

A tak wogle to mój Minsk jest unikatem w porównaniu z tą Wueską, w Bydgoszczy złożono ich 3082szt w tym troche typu 400, za pewne połowe... a takich WSK zrobiono ponad 270 000 Wink

Także to nie ma na celu obrażenia wtrącania sie itd tylko to żebyś czegoś konkretnie sie dowiedział. Więc wrzuć na luz


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 20:23:46

HaHA niechce cie kolego obrażać ale JAK ONA JEST ZIELONA TO JA JESTEM ANIOŁEM...?? rozjebany

Może takich wsk wyprodukowano sporo ale to jest specialne wydanie dla milicji



Pisać sobie możesz ale na temat bo to nie jest temat sprzedam tylko poazuje to co mam ale widze ze nie ma sensu sie pochwalić sprzętami bo zaraz znajdzjie sie jakaś osoba co jej coś nie pasuje !! :F


RE: Rodzinna Wiesia - Irek - 28-02-2012 20:28:05

No zielona może nie ale jakaś zielonkawo-niebieskawa :F


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 20:29:15

Ona jest NIEBIESKA taka lekki kolorek bo już z deka wyblakł Tongue
A jeszcze dodam jedynie ze ta cena jest w ogłoszeniu do negocjacji napisana a dla was chiałem jeszcze taniej puścić ale widze ze nie ma sensu bo jedynie widze negatywne posty Confused


RE: Rodzinna Wiesia - Romecio - 28-02-2012 21:12:13

Bardzo Ładna WSK w bardzo rzadkim modelu pozazdrościc Smile


RE: Rodzinna Wiesia - Vladimir - 28-02-2012 21:53:00

(28-02-2012 20:04:50)Jacuś16 napisał(a):  Do kapitalnego Remontu niestety NIE jest!! bo jest na chodzie i lakier nie jest taki zły!


A umowy wszystkie mam i po drugie nie jest to temat do pisania o spzredaniu!!



A mój motor i cenie ile chce i kij ci do tego!! a sam za Mińska chce 1400zł starego:F a mój to już kolego zabytek pierwszej klasy i w UNIKATOWYM malowaniu!! i orginalnym !!

Udowodnij że nie jest do remontu. Na forum był nawet filmik z wską do remontu. Odpalała z pierwszego chodziła idealnie, a w środku sieczka.


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 22:10:02

A w środku sieczka ?

Co masz namyśli mówiąc ''sieczka w środku''??





A jak nie wierzysz ze silnik pali od pierwszego strzała i kompresje ma super co nie które wski mogły by sie schować (nowa nie jest wiadomo)

Ale dla nie dowiarków albo coś zapraszam na oględziny , jazde nie stety nie bo pogoda jest zła , śniegiem u mnie zasypało troszkę ;/
i linek nie ma założonych obecnie bo nie mam kasy zabardzo teraz i przesto sprzedaje , jakbym miał kasy w bród to bym w życiu jej nie spzredawał!! tylko zrobił i dla moich dzieci by była! a może i dla mich wnuczków :F


Nikle takie sa jakie są nie jest nowe moto Exclamation


Ale nie jest jakieś złochane czy pobijane , poprostu lata rb swoje ;/


RE: Rodzinna Wiesia - Vladimir - 28-02-2012 22:22:56

Po rozebraniu z silnika wysypały się pocięte tryby i opiłki.


RE: Rodzinna Wiesia - Jacuś16 - 28-02-2012 22:34:48

(28-02-2012 22:22:56)Vladimir napisał(a):  Po rozebraniu z silnika wysypały się pocięte tryby i opiłki.

Powiem tak , mój motor jest na chodzie i jedzi i pali wiec nie ma żadnej mowy o jakieś tam siece czy cos takiego!

Wiesz czy jak każe ci go kupować...?
Czy ja cie namawiam do kupna...??
Czy ja pisze do cb wes kup albo coś w tym stylu...??


NIEEEEEE, wiec myśle ze zaczaisz o co mi biega! Exclamation



A po drugie ja pokazuje ja w dziale ''nasze sprzety''
wiec weście nie piszcie tego ze z cena nie tego bo to nie ten dział! , z góry dziekuje bo nie jest ten dział do tego pisania a ty wiem ze masz szczególna tedzęcie do tego!


Więc dziekuje kaznadzjeją itp za miłe komętarze!!


RE: Rodzinna Wiesia - skuter007 - 04-03-2012 01:26:04

Irek do włożenia jest max. 400 zł, wiem po swoich ile wywaliłemCool


RE: Rodzinna Wiesia - roberto125 - 05-03-2012 14:52:48

piękna wiesie pozazdroscic silniczek chodzi jak zegareczek słyszałem go na własne uszy ;] unikatowy egzemplarz