Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chart wysyłka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Chart wysyłka (/showthread.php?tid=35884)

Strony: 1 2


RE: Chart wysyłka - nie_mientki - 09-07-2015 18:02:15

Na żadnej. Chciałem sprawdzić czy nie bot a tak to widać że raczej nie Big Grin Z całego serca przepraszam. W ramach rekompensaty zarejestruję się i jeśli cenowo nie odbiegacie od reszty towarzystwa to zobaczę jak się sprawdza.

Jakiś uraz do podobnych akcji typu nowy użytkownik i zaraz reklamy. Najczęściej w stylu "Twój angielski przodek zostawić Pan dwa miliony dolarów spadek, wpłać 500$ na nasze konto aby je otrzymać" lub "PowiększswojegopenisaXXLnajlepszewsiecisprawdź"

Nick z nazwą firmy raczej nie przejdzie(regulamin) ale to już sprawa dla Tomka.

Co do samych kurierów-nie polecam K-EX, niby najtańsze ale monitorowanie przesyłki kuleje a kurierzy często mało życiowi.


RE: Chart wysyłka - AlleKurier - 09-07-2015 18:13:11

(09-07-2015 18:02:15)nie_mientki napisał(a):  Na żadnej. Chciałem sprawdzić czy nie bot a tak to widać że raczej nie Big Grin Z całego serca przepraszam. W ramach rekompensaty zarejestruję się i jeśli cenowo nie odbiegacie od reszty towarzystwa to zobaczę jak się sprawdza.

Jakiś uraz do podobnych akcji typu nowy użytkownik i zaraz reklamy. Najczęściej w stylu "Twój angielski przodek zostawić Pan dwa miliony dolarów spadek, wpłać 500$ na nasze konto aby je otrzymać" lub "PowiększswojegopenisaXXLnajlepszewsiecisprawdź"

Nick z nazwą firmy raczej nie przejdzie(regulamin) ale to już sprawa dla Tomka.

Co do samych kurierów-nie polecam K-EX, niby najtańsze ale monitorowanie przesyłki kuleje a kurierzy często mało życiowi.

Ok, w porządku pifkoo Jesteśmy nieco tańsi niż serwis z którego korzystasz. Przykładowo paczka 30 kg UPS wedle ich cennika to 14,99 zł (netto, bez dopłaty paliwowej) u nas taka przesyłka kosztuje 14,49 zł.

Co do nicku, to musiałem przeoczyć to w regulaminie (przejrzałem pobierznie czy nie ma zakazu zamieszczania linków) a pozatym uznałem, że tak będzie uczciwiej.

Pracownicy firm kurierskich są tacy sami, niezależnie czy zamówisz ich przez nas czy bezpośrednio u przewoźnia. Jeden kurier rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków a inny już trochę mniej...