Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D (/showthread.php?tid=30918)

Strony: 1 2


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - nie_mientki - 04-12-2014 19:31:38

W pierwszym punkcie można by jeszcze podpiąć żeby było "układ zapłonowy i elektryczny" bo to jedno i drugie jak groch i sraczka, zwykle w parze idzie.


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - piroman - 04-12-2014 19:35:35

a moze taki podzial że byly by dzialy watki np. "Romet Ogar" i w wątku rzeczy dotyczace ogara


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - nie_mientki - 04-12-2014 19:36:52

(04-12-2014 19:35:35)piroman napisał(a):  a moze taki podzial że byly by dzialy watki np. "Romet Ogar" i w wątku rzeczy dotyczace ogara

facepalm


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - jurek_j - 04-12-2014 21:00:53

Piroman, Stalowa Wola... Onyszczuk przeprowadził się i założył nowe konto?


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - kondzio310 - 04-12-2014 21:08:52

Idea dobra, nawet bardzo.

Ale na pewno znajdą się zieloni w ogólnie, i nie będą wiedzieli gdzie dać swój problem, wiec można by też wykombinować coś dla nich.


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - ananas - 04-12-2014 21:13:27

Sam nie wiem, pewnie będą też tam pisali po prostu leniwi użytkownicy...


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - nie_mientki - 04-12-2014 21:13:41

Część forum dla ułomnych?

A fe Big Grin


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - Damian4570 - 04-12-2014 22:02:37

(04-12-2014 21:08:52)kondzio310 napisał(a):  Idea dobra, nawet bardzo.

Ale na pewno znajdą się zieloni w ogólnie, i nie będą wiedzieli gdzie dać swój problem, wiec można by też wykombinować coś dla nich.

(04-12-2014 21:13:27)ananas napisał(a):  Sam nie wiem, pewnie będą też tam pisali po prostu leniwi użytkownicy...

Dokładnie, myślę, że "zieloni" - nie wszyscy, ale czytając niektóre posty wnioskuję, że w większości są po prostu leniwi... Też byłem zielony na forum, ale zanim temat założyłem, zastanowiłem się dwa razy, szukałem go wyszukiwarką i z reguły znajdowałem to co chciałem. Więc z pewnymi formami lenistwa nic nie zrobimy... Jak dla mnie teraz jest dobrze, ale jak może być jeszcze lepiej niech i tak będzie ok


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - Norbi96 - 05-12-2014 21:21:14

Pomysł dobry jak moderatorzy nie mają co robić Tongue Nowy użytkownik nie przeczyta nic a zakładając wątek napisze (albo i nie): Przepraszam, jeśli nie ten dział best I moderator przeniesie (jak będzie w złej kategorii) a on będzie zadowolony :F


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - sagol - 05-12-2014 21:25:55

Drzewko jest chyba zbyt rozbudowane, większość tematów dotyczy silników (brak iskry, nie pali, nie wkręca się na obroty, strzela, itp) jak i skrzyń biegów. Problemem, że silnik nie chce odpalać może być zarówno układ zapłonowy jak i układ korbowy i jak również układ zasilania więc gdzie umieścić ten temat? na pewno zostawiłbym podział na silniki, do tego, zawieszenie, sprzęgło, oświetlenie, nadwozie.


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - sobozow - 05-12-2014 21:40:34

Głosuję na wszystko Tongue Bo mogę.


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - Marwerick - 05-12-2014 22:33:30

wg mnie to jest za bardzo rozdrobnione a dla nowych co mogą się nie znać to będzie jeszcze bardziej skomplikowane i jak wiadomo powszechnie najlepsze są najprościejsze rozwiązania / a daje głos w ankiecie na psl ?


RE: Nowy podział tematów na forum-dyskusja zanim przyjdzie Tomek i powie że się nie da :D - BigSoft - 05-12-2014 23:23:18

Zdecydowanie tak. Będzie przejrzyściej, skutkiem czego powinno być łatwiejsze przeszukiwanie wątków na forum.