Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a (/showthread.php?tid=27796)

Strony: 1 2


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - misiql - 23-07-2014 21:46:48

Białej lampy z przodu nie będzie , będzie czarna(nowszy typ) . osłonę gdzieś mam schowaną a dzwonek gdzieś się znajdzie.Hamulec muszę wyczyścić .


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - Wigrus - 23-07-2014 22:52:35

"Wchodzę w nadświetlną!"
Chyba zacytowałem Ciebie sprzed chwili!Big Grin


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - misiql - 28-07-2014 14:43:34

dzięki
dzisiaj zrobię zdjęcia jak wygląda rower z bagażnikiem,lampek jeszcze nie założyłem .(hajs się nie zgadzaSad).


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - misiql - 29-07-2014 20:06:00

Miałem zrobić wczoraj zdjęcia i je zrobiłem ale ich nie wstawię bo mi nie wyszły .Wstawiam dzisiejsze zdjęcia.


@upTu się w kadrze zatrzymał pan Slake/Splaex który pozdrawia Wnusia



RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - wnusiu94 - 29-07-2014 20:08:57

Wieczny props na Jubilaty, doskonałe zbiory.


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - misiql - 29-08-2014 12:16:06

Te części rower dostał o wiele wcześniej ale dopiero wczoraj został przywieziony z dolnego przedmieścia, stał tam na działce razem z jego starszym bratem z 75r.Rower dostał jedną z pięciu pompek jakie stamtąd przywiozłem.










RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - wnusiu94 - 29-08-2014 22:45:08

Gustowny bagażnik, takie zwieńczenie dzieła musztardą na torcie. Doskonała robota.


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - chart80 - 29-08-2014 23:02:39

Brawo. Szybko sobie z nimi poradziłeś?


RE: Mialem jechać po opone ale przywiozłem coś lepszego: Romet jubilat 2 od misiql'a - misiql - 23-05-2015 15:35:34

Tak wygląda na dzisiaj. Dawno się tu nic nie działo.







Zostało mi zmienić koło z przodu na zgodne z rocznikiem i delikatnie je podczyścić.

Jak Ktoś będzie chciał go kupić to zapraszam na PW