Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Reksio Zły - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Reksio Zły (/showthread.php?tid=26641)

Strony: 1 2


RE: Reksio Zły - yolk - 20-06-2014 15:37:35

Dzisiaj miałem troszkę więcej wolnego czasu więc zabrałem się za tylną lampkę do Reksia.

Lampka powstała z kierunkowskazu motocyklowego o średnicy zewnętrznej 35 mm i długości niecałe 60 mm oraz lampki rowerowej Bontrager Ember White.




Troszkę zabawy w dopasowywanie i niewielkie przeróbki Huh + dodatkowy mikroprzełącznik i lampka gotowa.
Tak jak oryginał lampka ma dwa tryby świecenia ciągły i migający.








Oczywiści jeszcze tylko zamontować do Reksia i gotowe Big Grin


RE: Reksio Zły - ArcziManYea - 20-06-2014 22:51:56

Robota profesjonalna Wink


RE: Reksio Zły - yolk - 21-06-2014 00:03:02

Na zwieńczenie pracowitego dnia razem z moją córką wybraliśmy się na przejażdżkę (czyli ona zasuwa na rowerze a ja biedaczek biegnę i jak zwykle najlepsza zabawa jest wtedy kiedy muszę biec sprintem). Confused









Lampka tylna zamontowana i pomimo metalowej obudowy pewnie zakończy swój żywot z pierwszą mocniejszą glebą. Big Grin

Oczywiści każdy postój teraz rozpoczyna się włączaniem przedniej i tylnej lampki a kończy pertraktacją aby je wyłączyć, więc trzeba będzie chyba kupić sobie jakąś fabrykę baterii. Tongue


RE: Reksio Zły - ArcziManYea - 21-06-2014 10:44:45

Nie chcę ci nic dyktować ale na twoim miejscu zainwestowałbym w nóżkę, bo widzę, że rower jej nie ma a to kwestia 2-3 razy rzucenia na bok i lakier uszkodzony.


RE: Reksio Zły - Wigrus - 21-06-2014 12:43:56

(21-06-2014 10:44:45)ArcziManYea napisał(a):  Nie chcę ci nic dyktować ale na twoim miejscu zainwestowałbym w nóżkę, bo widzę, że rower jej nie ma a to kwestia 2-3 razy rzucenia na bok i lakier uszkodzony.
Przecież rower do pokonywania pierwszych kilometrów na dwóch kółkach i tak się odrapie. :F


RE: Reksio Zły - ArcziManYea - 21-06-2014 13:42:10

ale wiesz i tak lepiej żeby stał niż leżał gdzieś na trawie