Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ruska to je machina, czyli Atos 94' by Krystian Colo - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Inne rowery PRL (/forumdisplay.php?fid=238)
+--- Wątek: Ruska to je machina, czyli Atos 94' by Krystian Colo (/showthread.php?tid=26391)

Strony: 1 2


RE: Ruska to je machina, czyli Atos 94' by Krystian Colo - Krystian Colo - 11-06-2014 14:25:25

Więc wyjaśniło się że mój rower to Aucm 93', spoko rowerek poszedł do garażu jak reszta moich rowerów do kolekcji.
Dziś dostane od pana który rozwozi Gaz Wigracza który jest podobno igiełką 100 oryginał i potem dziś ramę do Wigry też podobno igła tylko bez kół.
I następnym rowerem będzie niespodzianka zobaczycie, aaa i ten pan od gazu ma podobno 50 rowerów Romet i ZZR mam pro farta.


RE: Ruska to je machina, czyli Atos 94' by Krystian Colo - Wigrus - 11-06-2014 15:26:30

(11-06-2014 14:25:25)Krystian Colo napisał(a):  Więc wyjaśniło się że mój rower to Aucm 93', spoko rowerek poszedł do garażu jak reszta moich rowerów do kolekcji.
Dziś dostane od pana który rozwozi Gaz Wigracza który jest podobno igiełką 100 oryginał i potem dziś ramę do Wigry też podobno igła tylko bez kół.
I następnym rowerem będzie niespodzianka zobaczycie, aaa i ten pan od gazu ma podobno 50 rowerów Romet i ZZR mam pro farta.
No raczej jeśli nazwa "Atos" jest fabryczna, to to nie może być
Aucm. Nic jeszcze nie zostało rozwiązane.Wink


RE: Ruska to je machina, czyli Atos 94' by Krystian Colo - Krystian Colo - 22-07-2014 22:06:13

Acum został sprzedany za 70 zł, do zamknięcia.