Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Ogar 200] następny problem ogar 200 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Ogar 200] następny problem ogar 200 (/showthread.php?tid=2223)

Strony: 1 2


RE: następny problem ogar 200 - STRAŻNIK - 04-11-2011 21:39:31

a jak bym drutem zacisnoł to też chyba będzie dobrze co nie???
rozkręciłem niedawno cylinder i wszystko w porządku, tłok też nie puchnie jak to napisał mati bo jak by puchł to bym niemógł nawet kopką ruszyć


RE: następny problem ogar 200 - Romecio - 05-11-2011 10:42:37

Opisze wam swój problem:
Byłem juz jakies 10 km od domu (jechałem do kumpla i było jakies 15 stopni) nagle jade z górki i tak jakby obroty stracil redukcja z 3 na 2 z dwa na 1 i sie zatrzymałem wykręciłem świece przeczyściłem ją była okopcona ale to nic nie dało pierwsze odpalanie z górki... odpalił jade jakiś 1 kilometr... zgasł kolejna górka kolejny sukces odpalił przejechałem 1,5 km zgasł ostatnia juz górka... odpalił przejechalem 1 kilometr a potem zgasł i juz nie było górek i prowadziłem go juz 2 kilometry i 20 metrów przed domem odpalił z kopa. Postał ze 2h i teraz juz dobrze jeździ ale nie wiem o co wtedy mu chodziło ... Smile


RE: następny problem ogar 200 - STRAŻNIK - 05-11-2011 12:34:01

może była któraś dysza przypchana i ten brud poprostu sam wyleciał


RE: następny problem ogar 200 - Leśnik - 05-11-2011 23:38:28

u mnie zamulał jak jechał ale czasami zgasł ale gdy zgasł odpalił na kopa wyczyściłem wszystkie dysze i zrobiłem rundkę w koło podwórka ( na 1 ) i chodził dobrze wtedy też na 1 dobrze chodził jutro zrobię test na 2km albo i więcej czy nie zamuli lecz ta dysza od komory gazu była cała zasyfiona i odpalał Smile