Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika (/showthread.php?tid=21107)

Strony: 1 2


RE: Romeciarz351, czyli temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - Tomasso94 - 21-12-2013 01:48:56

Prędkością obrotowa silnika jest liczba obrotów wału korbowego przypadająca na 1 minutę (RPM), czyli obr/min. Koniec kropka :F Prędkość koła zamachowego podaje się w radach na sekundę Smile


RE: Romeciarz351, czyli temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 21-12-2013 01:52:20

Wymyślili tak żeby ludzie nieogarniający prawidłowych jednostek mieli łatwiej.

A jaka zupa jest u Was na Wigilii? U mnie barszcz czerwony z uszkami, ale już u mojej najukochańszej(jakieś 50km na zachód) robią barszcz z kapusty ze świeżym olejem rzepakowym.


RE: Romeciarz351, czyli temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - Damian4570 - 21-12-2013 01:54:04

Barszcz z uszkami, muszą być lekko pikantne ^^


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 23-12-2013 02:11:06

Zgodnie z obietnicą daną pewnemu użytkownikowi-o północy okroiłem temat z postów i ankiety o jego osobie.

Zgodnie z obietnicą napisaną wcześniej-zostaje on permanentnie zbanowany.

Od tej pory jest to temat o śledziu i radianach na sekundę.


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - Taśma - 23-12-2013 02:13:08

masz piwo tylko za ostatnie zdanie.


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 23-12-2013 02:16:01

Śledzia wczoraj zrobiłem. Płaty ze sklepu wymoczyłem żeby nie były takie słone, potem pociąłem na kawałki po 4-5cm i ułożyłem warstwami przekładając pokrojoną w kostkę cebulą. Każdą warstwę lałem odrobinką octu winnego i dwiema łyżkami oleju.

Będą dobre.


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - skalpel155 - 23-12-2013 02:22:53

śledź dzisiaj kupiony, jutro bedzie robiony Big Grin a tak odrazu spytam Big Grin skoro nie ma dowodów zbrodni to nie można być karanym nie? Poproszę o wyczyszczenie 11% hehe


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 23-12-2013 02:26:00

Skalpel, pierdoło, jak coś powiedziałeś to weź odpowiedzialność na klatę. Ja nie mam klaty na przykład to nie mogę.


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - skalpel155 - 23-12-2013 02:33:56

oj no nic nie mowie Smile przed swiateczny nastrój, śledzie w głowie to może się gdzieś prześliźnie przy sarkaźmie Big Grin


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 23-12-2013 02:35:49

Z krótkim terminem masz, przed feriami się przedawnią, nie płaczBig Grin


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - skalpel155 - 23-12-2013 02:38:07

Jupiii Big Grin u nas w okolicy sledzie mieszkaja Big Grin w bialymstoku Smile śledzie sie na nich mowi bo tak smiesnie zaciagaja jak mowia, no i sie wciskaja wszedzie Big Grin to tak troche z geologii przy okazji Smile


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - nie_mientki - 23-12-2013 02:49:23

Całe Podlasie zaciąga, ale ma to swój klimat i niesamowitą śpiewność podczas mówienia. I mają tam taką śmieszną tendencję do wstawiania "dla", np "dla mnie jest ciepło" albo "pokaż dla mnie tą książkę".

Ale zdecydowana większość to świetni ludzie, a wszystkie dziewczyny z Podlasia jakie poznałem ładne były ponad miarę.


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - skalpel155 - 23-12-2013 02:52:52

a to pewnie z ukrainy one Smile piknosci ^^ nie no to to fakt, ja z warmii tylko do podlasia wjade i tez od razu jakies takie ladniejsze Smile ale w sumie to ponoc podswiadomosc Big Grin do swoich przyzwyczajeni a tak to zawsze jakies odmienne Smile


RE: temat o śledziach i sposobach wyrażania obrotów silnika - Tomasso94 - 23-12-2013 03:02:58

Ja już mam śledziki, kiełbaskę, pierniki i bigosik Smile