Witam .Mam na imię Kamil jestem z Mazowieckiego mam 15 lat

,Nie posiadam żadnego rometa

WITAMY szkoda że nie masz rometa ;/
Witamy na forum!!!
Przedstaw swoją maszynę.
(11-11-2012 10:29:10)romet 50 t-1 napisał(a): [ -> ]Witamy na forum!!!
Przedstaw swoją maszynę.

najpierw przeczytaj potem napisz nie widzisz ze o nie ma ,, swojej maszyny''
Tak poza tym witam
Witam. Planujesz kupno jakiegoś sprzętu ?
Witamy na forum! Jak będziesz chciał kupić Rometa, to doradzimy Ci, którego wybrać

Witamy na Chłopcy rometowcy.Kupuj maszynę i Jazdaaaaaa
Witamy, jak będziesz kupował Romka to napisz na forum jakiego ; D
siemanko:)pisz co masz na oku a my zawsze ci pomożemy dobrze wybrać
Siemka .
Kupuj jakiś dobry sprzęt !

Jutro jadę kupić Rometa 50-T1 za 110 zł bez papierów ale nie zagrzeje on długo u mnie miejsca .Potem będą następne

no siemaneczko

Witamy na forum i kup jakiś sprzęcior