Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: [Ogar 200] Zmiana gaźnika na K60B
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. W związku z tym że jikov się spsuł a nie mam sił już go robić , wole już kupić nowy gaźnik jakim jest K60B. Pytanie do tych co mieli taki gaźnik w ogarze. Jak z osiągami , jak z montażem (mój ogar ma kwadratowy króciec a K60B okrągły, więc jakiś patent poprosze Smile ) No i w ogóle jak on na tym się sprawuje. Widziałem już 1 temat na forum ale tam nie bardzo się dowiedziałęm Smile
Na k60b będzie słabszy ale będzie i mniej palił zakładasz normalnie tylko otwory na sruby w króccu ponoć trzeba rozwiercić,najlepszym rozwiązaniem jest gaźnik simsona 16n1 Smile
No tak tyle że pod 16N1 trzeba dorabiać króciec ;/
Nie trzeba,można przerobić orginalny Smile
Za dużo roboty WinkSmile Nie mam takich rzeczy żeby to przerobić do spawania i wgl Wink A właśnie przedchwilą naprawiłem jikova ale nadal bedę chciał go zmienić więc temat nadal aktualny Wink
sorry za odkop :/ ale też zamierzam k60b założyć Smile P.S Ogar z 1984 r . Smile
Fresh . Nikt nie odpowiada ? Big Grin
Czyste dysze,czysty gaźnik,dobrze ustawiona iglica i blaszka nad pływakiem i gaźnik jest perfecto więc nie kombinuj
ale jikov za dużo pali :/ A jakbym założył k60b to od razu 2,5 ltr/100 km
k60 b zostanie zamontowany w 1/2 grudnia . W końcu spełniłem swoje marzenie spalania Tongue
można przerobić oryginalnySmile
niby jak kolego ?
Ja bym tam kupił nowego Jikov'a na twoim miejscu
jikovy spalają powyżej 4 litry w koło komina . muszę jednak założyć K60b Smile
co?? 4l ja to bym sie chyba załamał.To już lepiej kup ten k60b.
Ok już gaźnik zrobiony nowy więc temat do zamknięcia Smile
Przekierowanie