Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Silnik 027 (Charta) do OGARa 205
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Lepiej kupić Charta, bo wkładać silnik Charta do Ogara sie nie opłaca....

Ja mam Ogara 205 i teraz składam na Charta..
Kto nigdy tego nie robił,lub rozumie tylko słowo oryginał to mówi ze się nie opłaca.

Przeróbka jak najbardziej opłacalna i nie taka trudna jak w przypadku silnika simsona,nawet da się to zrobić bez spawarki
Zamykam, archeolodzy wśród nas
Stron: 1 2
Przekierowanie