Lepiej kupić Charta, bo wkładać silnik Charta do Ogara sie nie opłaca....
Ja mam Ogara 205 i teraz składam na Charta..
Kto nigdy tego nie robił,lub rozumie tylko słowo oryginał to mówi ze się nie opłaca.
Przeróbka jak najbardziej opłacalna i nie taka trudna jak w przypadku silnika simsona,nawet da się to zrobić bez spawarki
Zamykam, archeolodzy wśród nas