30-07-2012, 15:19:34
Siemka
Zacznijmy od tego że o forum dowiedziałem się od kumpla - Sołtysa
. Na Rometku śmigam od wiosny. Pierwszym motorem był Romet Ogar 205 gdzieś z roku 1988-89, w papierach rejestracja jest na '89. Razem z Ogarkiem dostałem również Jawę 50 typ 22 "Kaczka Pancerna" '78, aktualnie jest w remoncie rozkręcona na części pierwsze i powoli przygotowuję ją do malowania. Na początku maja zakupiłem kolejnego Rometa Ogara 205 1988r. Właściciel chciał go zezłomować
. Wyczyściłem gaźnik i śmiga
. Niedawno zakupiłem także Romet Komar "3" z silnikem w częściach ( 2 biegi ). Jeżeli chodzi o mnie to na motorach jeżdżę od wiosny, a kartę zdałem w czerwcu. Mieszkam w okolicach Leżajska. Jeśli ktoś jest z okolic to możemy zrobić jakiś wyjazd
.
Niestety teraz Romety mi siadły. Muszę do jednego nowy łańcuch zakupić, w drugim gaźnik mi się zalewa. Zmieniałem w nim pływak - chwile było ok. ale znowu się zalewa.
Pozdro
Zacznijmy od tego że o forum dowiedziałem się od kumpla - Sołtysa
. Na Rometku śmigam od wiosny. Pierwszym motorem był Romet Ogar 205 gdzieś z roku 1988-89, w papierach rejestracja jest na '89. Razem z Ogarkiem dostałem również Jawę 50 typ 22 "Kaczka Pancerna" '78, aktualnie jest w remoncie rozkręcona na części pierwsze i powoli przygotowuję ją do malowania. Na początku maja zakupiłem kolejnego Rometa Ogara 205 1988r. Właściciel chciał go zezłomować
. Wyczyściłem gaźnik i śmiga
. Niedawno zakupiłem także Romet Komar "3" z silnikem w częściach ( 2 biegi ). Jeżeli chodzi o mnie to na motorach jeżdżę od wiosny, a kartę zdałem w czerwcu. Mieszkam w okolicach Leżajska. Jeśli ktoś jest z okolic to możemy zrobić jakiś wyjazd
. Niestety teraz Romety mi siadły. Muszę do jednego nowy łańcuch zakupić, w drugim gaźnik mi się zalewa. Zmieniałem w nim pływak - chwile było ok. ale znowu się zalewa.
Pozdro


