Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Co myślicie o owiewce stunt na ogara 205
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wg was ciemny stalowy metalik z perłą to ladny kolor na ogara 205 ??
Moim zdaniem zostaw na orginał ale z tą owiewką też żle nie będzie wyglądać
Lecz decyzja zależy o cb !!! Big Grin
Zobacze i przemysle to
Stron: 1 2
Przekierowanie