Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
>
Motorowery i motocykle Romet
>
Usprawnienia
> Co myślicie o owiewce stunt na ogara 205
Pełna wersja:
Co myślicie o owiewce stunt na ogara 205
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
Stron:
1
2
rometogar205rr
08-07-2012, 17:54:02
Wg was ciemny stalowy metalik z perłą to ladny kolor na ogara 205 ??
Przemi998
08-07-2012, 22:27:40
Moim zdaniem zostaw na orginał ale z tą owiewką też żle nie będzie wyglądać
Lecz decyzja zależy o cb !!!
rometogar205rr
08-07-2012, 23:51:43
Zobacze i przemysle to
Stron:
1
2
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
>
Motorowery i motocykle Romet
>
Usprawnienia
> Co myślicie o owiewce stunt na ogara 205
Przekierowanie
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!:
https://www.chlopcyrometowcy.pl/index.php
: