Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
>
Po godzinach
>
Kosz
> Pomocy
Pełna wersja:
Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
Modo-element
27-05-2026, 12:46:15
Siemanko, kupiłem w weekend rower "szosowy" za 200 ziko i mam problem. Mianowicie, nie mogę ogarnąć co to za model. Wydaje mi się, że jest to Romet Meteor, ale prośba o zidentyfikowanie ? pozdrawiam.
krystian276
27-05-2026, 18:10:53
Dawaj fotki to na pewno ktoś szybciej zidentyfikuje
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
>
Po godzinach
>
Kosz
> Pomocy
Przekierowanie
Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!:
https://www.chlopcyrometowcy.pl/index.php
: