Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko, kupiłem w weekend rower "szosowy" za 200 ziko i mam problem. Mianowicie, nie mogę ogarnąć co to za model. Wydaje mi się, że jest to Romet Meteor, ale prośba o zidentyfikowanie ? pozdrawiam.
Dawaj fotki to na pewno ktoś szybciej zidentyfikuje
Przekierowanie