Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Zlecę remont/renowację ramy WSK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Szukam godnego polecenia fachowca który podejmie się remontu blacharskiego ramy WSK.
Posiadam reperaturki które będą pomocne w pracach.
Oczywiście wszystkie szczegóły do omówienia.
Z jakiego rejonu szukasz i jaki model tej WSK.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Jaka lokalizacja przede wszystkim?
Jeżeli chodzi o model to WSK B3 z 1979r. Lokalizacja Rawicz - Wielkopolska. Jeżeli chodzi o mnie to zakładam również możliwość wysyłki (oczywiście rozumiem że lepiej byłoby wszystko osobiście obejrzeć dogadać).
Jest jeden fachowiec, prowadzi kanał Warsztat u Adka.
Dzięki za info - będę próbował się skontaktować.
Przekierowanie