12-03-2026, 20:20:11
Witam pisze ponieważ potrzebuje pomocy z moim rometem 50t1 (3biegowy)
jechałem na trójce i nagle zaczął sie zachowywać jagby spadł łancuch więc spokojnie wcisnąłem sprzęgło zahamowałem lecz łańuch nie spadł ale skrzynia przestała działać i zaczeła wydawac dziwne dźwięki jak wrzuce na bieg , skrzynia również gdy jest na biegu nie stawia oporu tylko kręci się swobodnie jak na luzie i tylko brzęczy bardzo prosiłbym o pomoc w zdiagnozowaniu czemu tak jest ponieważ jeśli to cos drobnego szkoda było by rozbierać cały silnik na marne.
jechałem na trójce i nagle zaczął sie zachowywać jagby spadł łancuch więc spokojnie wcisnąłem sprzęgło zahamowałem lecz łańuch nie spadł ale skrzynia przestała działać i zaczeła wydawac dziwne dźwięki jak wrzuce na bieg , skrzynia również gdy jest na biegu nie stawia oporu tylko kręci się swobodnie jak na luzie i tylko brzęczy bardzo prosiłbym o pomoc w zdiagnozowaniu czemu tak jest ponieważ jeśli to cos drobnego szkoda było by rozbierać cały silnik na marne.
. W 019 może to tylko sprzęgło.